Richard Sammel

7,0
2 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Sammel

Mistrzowska gra aktorska tego pana w tym serialu powala na kolana, koleś gra niesamowicie, że aż ciary przechodzą, kradnie każdą scenę, myślę, że to może być nowe odkrycie aktorskie :D

kokon303

W przytłaczającej większości przypadków(choć oczywiście nie zawsze), jeśli na planie mammy aktorów amerykańskich oraz europejskich, to ci drudzy o lata świetlne przewyższają warsztatem tych pierwszych. Przynajmniej ja zauważam taką prawidłowość, już od dłuższego czasu.

mati_mac

Niby racja, ale patrząc na filmografię Pana Sammela, nie sposób nie zauważyć, że nader często jest obsadzany w rolach żołnierzy lub postaci o cechach typowych dla surowego, zgorzkniałego i antypatycznego typa. Być może, on porostu doskonale się odnajduje w takich rolach?

henrycze

to chyba przez jego wyglad i akcent ;)

polacca

Mi się wydaję, że to musi być coś spowodowanego i spoległego a na dodatek razem wziętego w jego mości spoległej gejowskiej naturze,,, jak napisał przedmówca.

kokon303

Gra znakomicie w "The Strain". Mróz po kościach chodzi, jak przemawia tym swoim pozornie łagodnym głosem i patrzy przenikliwie niebieskimi oczami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones