Rick HoffmanI

8,9
7 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rick Hoffman

jest jak wrzut na dupie, i naprawdę nie lubię Louis'a. A chyba taki był zamiar reżysera

sZZZefo

Ludu, WRZÓD.

sZZZefo

Zgadzam się, jego kreacja w Suits jest swietna!

sZZZefo

Jest super w Suits. Ja go jakoś nie potrafię nie lubić... Ogólnie postać wprowadza trochę zamętu i nie wyobrażam sobie tego serialu bez niego. Jest świetny

sZZZefo

Ja go uwielbiam, jego kreacja jest świetna. Niby wredny, niby złośliwy, niby zdradliwy, ALE jak przychodzi co do czego to pokazuje prawdziwą troskę,i pomocną dłoń ( opatrzenie Mike'a w łazience, pomoc Rachel). Traktowany jak popychadło przez Harveya, w końcu wybucha i przechodzi do Hardmana. Reszta towarzystwa nie była jednak bez winy, to oni go do tego popchnęli.

Jego postać jest cudowna, obok Donny i Hardmana moje ulubione kreacje w serialu - chyba lubię czarne charaktery :-)

lo__

Mam podobnie. To nie jest czarny charakter, po prostu ambitny lekko zagubiony człowiek pragnący szacunku i akceptacji. Bardzo lubię tą postać. Jest najbardziej ludzki z całego towarzystwa.

użytkownik usunięty
lo__

Jedna z barwniejszych postaci w serialu, bardziej rozbudowana niż od zawsze cudowny Harvey czy zdolna sierota Mike. Świetnie pokazana potrzeba akceptacji, kłócąca się z pragnieniem odwetu.
Niby czarny charakter, ale jednocześnie tak realny i prawdziwy, że aż go szkoda. Ja nie potrafię się na niego złościć, czegokolwiek by nie zrobił. :)

lo__

jakbym to napisala oprocz tego ze to moja ULUBIONA postac napewno lubie tych niegrzecznych ;-)

sZZZefo

Come on man:) Litt up !

emeljot

Jest sexy :) Serio, podoba mi się mega.

iwonka_sl

Uff. Nie jestem sama. Myślałam, że tylko ja mam taki wypaczony gust :-D
Ona ma w sobie jakiś magnetyzm...

sZZZefo

Zobaczyłem go w "Krwawej profesji" i straszliwie się zawiodłem. Te same ruchy, ta sama mimika, te same charakterystyczne gesty, taki sam sposób mówienia. On nie gra świetnie, bo te facto wcale nie gra. Jeden z wielu aktorów do wypychania ról epizodycznych w słabych filmach i serialach. Szkoda, bo myślałem, że stać go na więcej - jako Louis Litt potrafi rozbawić.

DeWitt

Dzieki za info. Nie widzialam go jeszcze w zadnym innym filmie. Moze jak to zrobie to moj zachwyt opadnie.

sZZZefo

Bez Luoisa serial by bardzo dużo stracił!

sZZZefo

Powaznie? Dla mnie gosc jest genialny! Tzn. jest tak przepotworna gnida, ze az wzbudza moja szczera sympatie :) a tak nawiasem - dawno nie ogladalam tak swietnie napisanego serialu.

sZZZefo

W Suits jest wredną gnidą, której wręcz nienawidzę, lecz faktycznie bez niego ten serial mógłby sporo stracić. Ciężko wyobrazić sobie ten serial bez niego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones