Riley SmithI

Riley Bryant Smith

7,0
841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Riley Smith

Że też tu żadnych wpisów nie ma :P. Chłopak jest śliczniutki :D chociaż powinnam raczej powiedzieć przystojny ;-). W filmie z Olsenkami to nie mam pytań wogóle... wygląda bosko... Jednym słowem Ashley trafił się lepszy chłopak w tym filmie :P moim skromnym zdaniem =).

Mana

popieram ale ja dopiero zauwazylam go w filmie niebezpiecze wody!!! ma bardzo meski glosik taki mm.... przystojny jest to prawda i nawet nie wyglada na tyle ile ma lat!! pozdro!! super gosciu

ViBOra

Śliczny chlopak...mialam przyjemnośc go ogladac w filmie "White Air".
ALe naprawde nie wyglada na 28 lat...=)taki wyrosnięty nastolatek bardziej.

Mana

łaaaaaa ja jestem fanka rileya smitha odkad obejrzalam atak rekinow:D
a moze by tak stworzyc polska stronke rileya :D

Mana

ja zauważyłam go dopiero w filmie z Olsenkami po czym obejrzałam Niebezpieczne Wody-Atak Rekinów...=) on jest poprostu boski,,,zgadzam sie z toba Ashley miaała wielkie szczęście =) i ta dziewczyna z Niebezpiecznych Wód też!!! jejku jakbynm go chciała tak całować jak te dziewczyny w filmie =) (marzyciel)

Mana

On ma bardzo dobre strony angielskie (znaczy te prowadzone przez fanów :P), ale kurcze małe zdjęcia tam są, chociaż znalazłam też kilka taaaaaakich fest dużych :]. I według mnie najlepsze są te gdzie ma takie włoski jak w filmie z Olsenkami, a takich zdjęć jest tam najwięcej :D. Jest co pooglądać :], tylko można przez przypadek przykleić się do monitora ;).
Aha no i nadal zazdroszczę Ashley... Lubię sobie co jakiś czas obejrzeć ten film, oczywiście ze względu na Riley'a....... Ehhh.....

Mana

Riley jest booooooooooski :D:D:D

obejrzałam go właśnie w filmie "NY Minute" jak Ashley (w filmie Jane) się na niego przewróciła i poturlała po ulicy to chciałam być w tamtym momencie nią... ehhh piękny jest :D

Fluorescent

[peace] Rogue Ty tu zawędrowałaś i ja nic o tym nie wiedziałam :P :D

a co do Twojej wypowiedzi to ja mam tak samo za każdym razem jak oglądam ten film... ehhh... takie fajne sceny ona z nim ma...

Mana

:D Ja oglądałam z nim tylko NY minute, ale szczęka mi opadła jak go zobaczyłam:O I musze sobie skąciś wykombinować jakiś inny z nim:)
*robiłam z koleżanką <nieuporządkowaną> listę najsexowniejszych facetów(aktorów, piosenkarzy itp)(nudzi sie nam:P) i oczywiście m.in. znalazł się na niej ON:D

Mana

Ja też go widziałam w filmie z Olsenkami i jestem nim zachwycona

monika_m18

Ja widziałam Go w wielu filmach m.in Gryzly, w filmie z olsenkami, Radio, kwiożercze szczęki..:)
Naprawde zagrał tam bardzo dobrze:) Lubię Go..bo jest fajnym aktorem noo i ocywiście przystojnym mężczyzną..:) hehe:) prawda??;:)
pOZDRAWIAM

cycek123

Ale świetnie też gra w "Just Dance" jest boski ahhh...;)

Mana

Super gra w Just dance. Ale widzialam go też w filmie NY Minute. Myślę że boski jest też w filmie The Graduation chociaż widziałam tylko trailer... A no i jeszcze w Motocross. :D:D:D:D Jest przystojny i to bardzo... a jego głos! To już wogóle

RosaalieHale3

nom...;) ale Robert Hoffman też jest super:*

izunia953

wydaje mi się, że Filmweb to portal na którym można dyskutować o filmie a nie o "boskości i przecudowności" jakiegoś aktora.

jeden wątek ok. ale nie wszystkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones