Robbie JonesI

Robert Lee Jones

6,3
320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Jones

Robbie gral w One Tree Hill,Quentina Fields :)
Ps. swietna mial role!

Mother_Earth

właśnie! stąd go kojarzę! faktycznie, w OTH grał naprawdę świetną postać, bardzo polubiłam tego chłopaka

oluskaa

też mi się wydawało, że grał Quentina w OTH. Jedna z lepszych postaci drugoplanowych. Pamiętam jak płakałam, gdy Q zginął...

magdalenka0712

jako Quentin był świetny! polubiłam jego postać i przepłakałam połowę 6 sezonu kiedy umarł :( mam zamiar obejrzeć Hellcats i filmy w których zagrał Robbie, zobaczymy jak tam wypadł :)

Olaa_4

w OTH był naprawdę świetny! uwielbiałam jego wątek kiedy już zrobił się "fajny" (na początku bywało różnie;pp) a zwłaszcza z jamie'm ! jak tańczyli razem, rymowali sobie etc. naprawdę szkoda, że został uśmiercony tak wcześnie.

iluvfame

Hej ja również uwielbiałam go One Tree Hill .. obejrzałam właśnie Hurricane Season grał tam Braina koszykarza. Oprócz tego że świetnie gra w kosza jest naprawdę fajnym aktorem ( scena w której " przełamuje się" wymiata) .. chciałabym go jeszcze w czymś zobaczyć:)

magdalenka0712

Też ryczałam dośc długo, ten serial wiele dla mnie znaczy

Mother_Earth

beczałam przez dwa odcinki przez niego!

Mother_Earth

Obejrzalam dzis "Zakazane pragnienia" i tak sie zastanawiam skad ja go znam!? Przeciez OTH! Bede musiala wrocic do serialu zeby przypomniec sobie jego postac. Mega przystojniak z niego! Ciezko mi bylo uwierzyc ze w "pragnieniach" okazal sie tym zlym :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones