Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Świetnie wcielił się w role Iron Mana:) Avengers boskie, zanim odejdą wody przezabawne
innych nie oglądałem ale na pewno obejrzę świetny aktor 10/10

DonOmar

Polecam inne filmy z jego udziałem, W każdej wychodzi świetnie ; )

Kinomaniaczka_fw

Uwielbiam Go też w serialu Ally McBeal, szkoda, że do końca serialu tam nie został, wiadomo z jakiego powodu...

agi_budzysia

Ważne, że się zmienił ; )

Kinomaniaczka_fw

Racja, każdy popełnia błędy w swoim życiu, i te większe i te mniejsze. Tylko tak bardzo mi pasował w roli chłopaka Larry'ego Paul'a. Ach... Co będziemy wspominać tamte złe czasy. Ważne, że powstał, jak dla mnie - zgodzę się z przedmówcą - świetnie wcielił się w Iron Man'a, ale Ja Go też uwielbiam w Sherlock Holmes'ie. Chciałabym, żeby było jeszcze kilka dalszych części tego filmu. Zobaczymy jak to będzie...

agi_budzysia

Tak, ja czekam na Iron Mana i mam wieeelką nadzieję że będzie Sherlock 3. I w ogóle jak najwięcej filmów z nim !

Karlaaajn

;-) Sherlock 3 faaajnie by było;-) Pasuje do niego ta postać!!!

agi_budzysia

Tak, i świetnie grał w SH z Rachel McAdams. Naprawdę szkoda że ona odrzuciła rolę Peppers w Iron Manie. I mogłoby być Avengers 2 i jeszcze inny film jakiś nie z serii... Ale, RDJ mówił że jest teraz bardzo zajęty, więc pewnie będzie dobrze :)

Karlaaajn

Niooo... Słyszałam, że Avengers nieźle nawet zarobił, jest w pierwszej 10 lub 15 najbardziej kasowych filmów więc może coś z tego będzie jeśli chodzi o Avengers 2...!!!

Karlaaajn

Podobno jest już kontrakt na SH3. Żona Roberta, Susan, jest producentką... <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones