Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.
użytkownik usunięty
Ensifer

O ile dobrze słyszałam to skończył z nałogiem. :)

Jakieś 10 lat temu.

Kinomaniaczka_fw

Bo poznał swoją 2 żonę, dla której przestał.

MorningMe

Pewnie czasem sobie jeszcze jakąś kreseczkę walnie, nie łatwo nauczyć starego wilka nowych zwyczajów jeszcze teraz jest na topie a życie hollywodzkich gwiazd usłane jest prochami ale może ja się mylę a gazety mówią prawdę

Ensifer

Rzeczywiście musisz lubić narkomanów.

Ensifer

Ocenę raczej daje się za umiejętności aktorskie, a nie za nawyk (którego notabene już dawno się pozbył)...

Ensifer

Podobno zjadł kanapkę z BurgerKinga*, która była tak ohydna, że zaczął się zastanawiać nad swoim życiem. Wywalił ileś tam kilo prochów do oceanu i rzucił nałóg. Tak słyszałem. Sporo rzeczy może się nie zgadzać. Do oceanu, morza, czy czego tam innego, czy to były kilogramy czy gramy itp.

*To chyba był BurgerKing

użytkownik usunięty
biboktymon

To bylby paradoks, gdyz w I czesci Iron Mana postac grana przez Downey Jr. prosi o cheeseburgera i dostaje kanapeczke wlasnie z Burger King. Poza tym BK jest smaczne, wiec pewnie to jakas plotka ;-)

Raczej było to tak, że naćpał się, wstąpił na cheeseburgera, który po narkotykach wydał mu się tak ochydny, że wyrzucił wszystkie narkotyki do oceanu. I dlatego przestał ćpać.

użytkownik usunięty
wikatoria71

Czyli jednym słowem - dla smaku Burger King rzucił nakrotyki! Świetna promocja restauracji

Powinna być reklama: "Z naszymi burgerami pozbędziesz się wszystkich nałogów"
Na koniec zdjęcia Boba jak jest naćpany i jak jest w szczytowej formie:)

lukasz12548

To by było świetne:)

Nie wiem, może i tak, w każdym bądź razie gdzieś tak przeczytałem.

Ensifer

Ja też. Są tacy śmieszni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones