Robert Janowski

6,0
538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Janowski

i został aktorem... w dodatku jest z PO i Tuskiem. Za to go nie lubię.

patrick_42

No i co z tego że jest z PO i Tuskiem jego wybór a tobie nic do tego :/

iza_25

A ja powiedziałem, że mi coś do tego? Dziecko neo.

patrick_42

Jestes frajerką skoro nie jestes za liberałami. zacofana konserwatystka

patrick_42

Nieczęsto to mówię, ale po takich wypowiedziach coś mnie trafia - jeśli ktoś nie lubi drugiej osoby tylko dlatego, że ma inne przekonania polityczne ... to tylko współczuć (mowa o tobie oczywiście). A cha: Nie jestem dzieckiem neo [to w razie, gdybyś chciał(a) dać taki komentarz]. Nie wiem, jakim był (jeśli wogóle poza ukończeniem studiów parał się tym zawodem) weterynarzem, ale jest naprawdę całkiem dobrym muzykiem, a PRZEZEDE WSZYSTKIM jest bardzo miłym, sympatycznym człowiekiem i to jest - dla mnie przynajmniej - najważniejsze. Wierz mi, lub nie - miałem Go okazję poznać dwukrotnie [z kilkuletnią przerwą] i za każdym razem dochodziłem do wniosku, że to naprawdę miły i sympatyczny - taki 'zwykły' człowiek, który nie lansuje się na siłę na gwiazdę, tylko zarówno w TV, jak i poza nią pozostaje sobą !

patrick_42

A co ma do tego weterynaria? A co do PO, to zobaczymy czym się wykaże, ale to nie miejsce na gadki o polityce.

patrick_42

Lepiej być z Tuskiem (jeśli faktycznie jest), niż być jakimś zapierdziałym, bezmózgim mohierem - PISuarem !

patrick_42

Ludzie, to forum poswiecone filmowi a nie polityce. Wescie se cos na wstrzymanie. Ja sam jestem konserwatysta ale daleko mi do moherow. A to na kogo kto glosuje to jego sprawa, mamy wolnosc a ci ktorzy tego nie rozumieja znaczy ze nie dorosli do demokracji. I dotyczy to zarowno jednej jak i drugiej strony barykady

patrick_42

No i co z tego że jest lekarzem weterynarii??????

Hitek

No nic. Gorzej, ze jest zafajdanym zwolennikiem PO.

Motorcycle_Boy

Tylko Trzaskowski prezydentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones