Robert Janowski

6,0
538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Janowski

Poznałem Roberta Janowskiego osobiście. Był w Sosnowcu w Klubie Kiepury i w Bibliotece na spotkaniu z fanami. Jest to niezwykle miły człowiek. Pisze wiersze, wydał już trzeci tomik. Są to bardzo osobiste przemyślenia świadczące o wielkiej wrażliwości tego człowieka. W Klubie śpiewał swoje piosenki, rozmawiał z publicznością. Niezapomniane będą dla mnie godziny spędzone na spotkaniu z nim.

Jerzy_Zemla

Nie wiem czy Pan słyszał, że Robert Janowski miał wystąpić w polskiej wersji musicalu "Notre Dame de Paris" lecz z niej zrezygnowano. Natomiast polecam oryginał:) Francja spisala się na medal.

Jerzy_Zemla

Również jak Ty miałem okazję Go poznać (zresztą nie po raz pierwszy, jako, że to przyrodni brat mojego dawnego serdecznego kolegi, co zresztą znalazło potwierdzenie podczas krótkiej rozmowy po nagraniu 'Melodii') osobiście w trakcie eliminacji do teleturnieju 'Jaka to melodia' i muszę powiedzieć, że to naprawdę bardzo miły, wesoły i sympatyczny człowiek. Po 2 spotkaniach osobistych stwierdzam, że 'na żywo' jest jeszcze sympatyczniejszy, niż w TV. Po tym wszystkim jak skojarzę sobie Jego prawdziwą 'twarz' z postaciami, które gra (najpierw kiedyś w 'Na Dobre i Na Złe' a teraz w 'Na Wspólnej') stwierdzam, że zdecydowanie nie pasuje do typu chama, gbura itp. Pozostaje tylko życzyć wszystkiego, co najlepsze ;)

Jerzy_Zemla

ech... oczywiście po raz kolejny wyszło, że nie znam swojego miasta. Janowski był w Sosnowcu a ja o tym nic nie wiedziałam... masakra. Ja tego pana osobiście nie znam, ale wygląda na sympatycznego więc wierzę, że taki jest :)

Jerzy_Zemla

bosze post sprzed 18 lat... to były czasy...pozdrawiam sosnowiczanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones