Robert SheehanII

Robert Michael Sheehan

8,3
11 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Sheehan
chartpolski3

Owszem, ale wtedy, kiedy nie piszczy, tylko mówi normalnym tonem ;p Oczy są niesamowite, zmieniają kolor w zależności od światła.
Aktor z niego średni. Ale udało mu się trafić w niektóre role (szczególnie Ludwik i Luke)

użytkownik usunięty
_queen__

oooo tak ma piękne oczy i pociągający głos, chociaż czasami robi dziwne miny i jakoś mniej mi się podoba ale za całokształt 10+ ciachoo :D

jest znany z tych min i śmiesznych tekstów - za to go uwielbiam !:D

użytkownik usunięty
Jaredowa3

w sumie racja że miny to jego specjalność ale w niektórych nie wygląda korzystnie hah chociaż w sumie czy w ogóle taki chłopak jak on może wyglądać niekorzystnie.

chyba raczej nie :) a wracając do oczów to tak sobie pomyślałam że jego oczy straciły by urok gdyby nie te szerokie brwi :)))

chartpolski3

Zgadzam się. Oczy ma cudne. Ogólnie cały jest dobrze wyglądający. ;D

chartpolski3

oblesny bachor.

użytkownik usunięty
ambershine

Mi się podoba :) Choć widziałam go tylko w "Polowaniu na czarownice" . Fajny chłopak , przystojny i rola Kay'a również przypadła mi do gustu :)

ambershine

Strasznie uroczy, a co najlepsze sympatyczny i pokręcony. Nie tylko jako Nathan, w życiu zapewne też taki jest, obejrzyjcie wywiady z nim na yt. Poza tym cholernie przystojny.

krwawamucha

no dokładnie widziałam nawet w niektórych wywiadach jego "głupkowate" zachowanie podobne do Nathana ale wszystko w jak najbardziej pozytywnym świetle :D

użytkownik usunięty
ambershine

Zgadzam się z ambershine. Właśnie obejrzałam "Polowanie na czarownice" i aż mnie skręcało na jego widok. Aktorem może jest i dobrym, chociaż grana przez niego postać też nie przypadła mi do gustu ale co do wyglądu... Powiem tylko, że jak zrobili zbliżenie na jego facjatę to o mało se ekranu nie obrzygałam. Fuj!

chartpolski3

Musze się zgodzić , choć nie mój typ . Za to ma chyba zajebisty charakter :P. Głos ma b.fajny , ale nie znoszę brytyjskiego akcentu ...

justyna55

Ale on ma irlandzki akcent. ;) Mi się podoba.

RapaNui_

zależy w jakim filmie :) najbardziej irlandzki ma w love/hate a w Misfits średnio - Kelly go przebiła :D

chartpolski3

a ja chcę zostać jego żoną !

użytkownik usunięty
gaszewskie

skoro ty żoną ja będe kochanką :D

a ja matką jego dzieci ;D

użytkownik usunięty
dolly123

nooo way nie ma takiej opcji ja zabieram go do domu/łóżka/grobu i jeszcze gdzie popadnie :D

chartpolski3

wg mnie wygląda jak dziecko jej (pomijając fakt, że są prawie w tym samym wieku): http://www.filmweb.pl/person/Ksenia+Solo-86183
i jego: http://www.filmweb.pl/person/James.Franco
i uwielbiam jego oczy :D

morskooka

jak na swój wiek (i tak młody) bardzo młodo wygląda na jakieś 18 lat! O.O :D

chartpolski3

Dla mnie cały jest piękny, dla niego oglądam Wyklętych ;P

knoppers

ja tak samo jak Knoppers =P

chartpolski3

Rob ma niesamowitą urodę, jest bardzo szczupły i jak to powiedział w Misfits "I'm gracefully tall" :D oczy ma piekne. Najlepiej i najnormalniej wypadł w Love/Hate - uwielbiam ten serial, nie mogę się doczekać 3 serii!

Jaredowa3

nie będę oryginalna i również powiem, że Robert jest świetny. Ma to coś :) I jak większość z Was uwielbiałam go w Misfits i tylko wyczekiwałam scen z tym "głupkiem" :D Szkoda, że niestety to się skończyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones