Robert SheehanII

Robert Michael Sheehan

8,3
11 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Sheehan

Dałabym mu góra 20. Ładną ma buźkę, jak chłopczyk i ciało też takie wątłe ale ma to swój urok. Zastanawiałam się czy on w tych filmach nie jest po prostu sobą bo nie widzę różnicy między tym jak zachowuje się w wywiadach a jak w Misfits albo Cherry bomb. Poniekąd uważam, że ma chłopak potencjał do gry i to duży. Pamiętam go jeszcze z serialu o muszkieterach. Niedługo obejrzę sobie Miasto kości to też się przy okazji przyjrzę jego grze. W Misfits po prostu wymiata. Szkoda, że go wywalili stamtąd. Za bardzo przyćmiewał innych aktorów czy co? Według mnie to też wina scenarzystów to Nate to bardzo barwna postać ale przecież tym bardziej powinni go trzymać w tym serialu. Głupotę zrobili, że go wykluczyli.

IKnowWhatYouAre

Nie, nie wywalili go z Misfits, ona sam odszedł. Stwierdził, że chce się rozwijać i grać też inne role- i bardzo dobrze. Szkoda tylko serialu, bo teraz to już jest totalna porażka. Osobiście uważam, że bez niego to już nie Misfits, a jakaś żałosna imitacja.;<
Ale dzięki temu może będzie można zobaczyć go w większej ilości produkcji (byle się nie sprzedał!). Osobiście czekam teraz na "Miasto Kości" :D

zafrina09

Ja też czekam. Rober, Jamie, Lily, Jonathan. Doborowa obsada.

IKnowWhatYouAre

No, obsada jest fantastyczna, a skąd są wszyscy?!... Oczywiście Irlandia i Wielka Brytania! :D Przynajmniej nie będziemy oglądać odgrzewanych kotletów w postaci Amandy Seyfried, Kristen Stewart czy Taylora Lautnera. ;)

zafrina09

I bardzo dobrze. Zauważyłam, że aktorzy z wysp są dużo lepsi aktorsko i maja więcej uroku osobistego.

IKnowWhatYouAre

ja go osobiście pokochałam, dzięki niemu zaczęłam się wgłębiać w nieznane u nas produkcje irlandzkie i brytyjskie. a serial Love/Hate zrobił na mnie ogromne wrażenie, tu właśnie ta gra aktorska jest taka świeża, zupełnie coś innego niż proponuje nam Hollywood. Więc popieram kino z wysp, czekam na więcej no i oczywiście na Miasto Kości.
aha, i jeszcze co do Mysfits - fakt, bez Roberta to nie to samo, ale daje radę. Gilgun też jest dobrym aktorem, poznałam go jakiś czas temu w This is England i przede wszystkim dzięki niemu ten film jest tak zajebisty. Polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones