Robert Tondera

7,5
2 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Tondera

To właśnie ten aktor podkładał głos Wrzoda w Gothicu. Zapewne zapamiętaliście go z tej "lepszej" strony? :)

buttongts

Ja go zabiłem, bo mnie wkurzał tym swoim głosikiem:P A jeśli chodzi o dubbing to rewelacyjnie podłożył tą postać jak i inne...

buttongts

A jakieś inne postacie w Gothicu dubbingował ?

sebogothic

niestety nie :/ a szkoda :P

Kamiller10_fw

Oczywiście, że dubbingował. Nie jestem teraz teraz w stanie wymienić ich imion, ale pamiętam głos pana Tondery nie tylko w roli Wrzoda.

Skull17

Hm... pamiętam jeszcze Ratforda (jednego z tych myśliwych, co spotyka się niedaleko SO)... Aaa, no i Szakala, oczywiście. Plus, jak rzecz jasna wszyscy poza Jackiem Mikołajczakiem - paru "statystom" też dostał się jego głos.
"Wolałbym cię zabić, ale ruda też mi się przyda."

Skull17

Poczytaj Wiki ;)

sebogothic

Wrzód / Krzykacz / Santino / Joru / Lewus / Szakal / Ratford / Snipes

donmaslanoz14

Już to wiem ;P Sam te postacie dobrałem, bo dane wzięte są z tej strony: dubscore.pl ;D Jeśli interesujesz się dubbingiem w grach to polecam, chyba, że już ją znasz. Możesz przesłuchać próbki każdej postaci, a także sam wysyłać. Akurat te z Gothiców ja wysyłałem. Kupa czasu od tamtego komentarza minęła i teraz już mam dość dobre rozeznanie w polskim dubbingu xD

sebogothic

No fakt, prawie trzy lata.

donmaslanoz14

proste ze tak

Grochowski666

xddddddddddddddddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones