Roger Karwiński

6,1
610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Karwiński

Uważam, że właśnie on jest okropnie sztuczny, a jego dialogi wypowiadane są ze zbytnią... teatralnością.

Mr__Pink

Zgadzam się z Tobą w 100% Totalnie sztuczny, wręcz irytujący :/

Mr__Pink

no nie gra zbyt dobrze, taki przemądrzały sie wydaje ale według mnie nie jest najgorszy, mnie się widzi, że najsztuczniejsza w tym serialu jest ta Małgosia- wogóle wszyscy tam tak jakoś dziwnie grają:/

Mr__Pink

Najszcztuczniejsza aktorka jest Angelina Jolie =/ każdy film z nią omijam szeroką drogą,
wg mnie wcale nie jest sztuczny, gra dosyć dobrze,
i wcale nie jest przemądrzały :P ale tego nie dowiemy sie chyba, bo go przeciez nie znamy :P
teatralnością... oczywiście... polskie seriale i filmy sa takie super! wow na wspolnej! demięcka niby tak świetnie grają w tym serialu? koleżanko :P oni to dobiero są sztuczni, szczegolnie ta wymieniona! ;P
ale cóż ;] o gustch sie nie dyskutuje, a kazdy moze miec swoje zdanie ;D

Lisek_3

on nie gra sztucznie! A w Niani właśnie musi wypowiadać swoje zdania teatralnie! Taką ma rolę. Ja przynajmniej właśnie tak to widzę.

Miyu67

Demięcka gra sztucznie ///zauważ że w Niani każdy wszystko wypowiada trochę teatralnie, to taki serial... i tak to jest stworzone :P :P taki styl serialu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones