Roger Karwiński

6,1
611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Karwiński

Już go kocham xD Pozdrawiam Roger, ja też z Sosnowca jestem :)

aaaaa

Tylko żeby to zobaczyć musi sobie on najpierw na to wejść a szanse są nikłe:D

n_a_t_a_l_i_a

Pisząc ten post nie liczyłam na to, że on tu wejdzie xD po prostu, tak napisałam xD

aaaaa

heh . też jestem z Sosnowca. xD ,
Pozdro .

avaleal

Ja też z Sosnowca :D
pzdr.

aaaaa

on nie jest z Sosnowca, tylko z Będzina, tak jak ja ;d.

szlag_

Właśnie.. :) a teraz mieszka w Warszawie.

Patka_wariatka

Ja go widziałam ostatnio w katowickim McDonaldzie;)

szlag_

A dokładnie to z Grodźca, wioska jakich mało. Przynajmniej się chłopak wyrwał do ludzi. Chociaż tak naprawdę Będzin nie lepszy.

aaaaa

Z tego co wiem to niezły kutafon,nie znam go osobiście ale kilku moich znajomych z nim chodzi do jednej klasy.Strasznie wywyższa się i nie przysparza mu to kumpli...A co do jego talentu to nie można powiedzieć żeby była z niego jakaś gwiazda czy wielki talent jak dla mnie 4/10

kalmar992

no więc tak, jako że znam się z nim osobiście to się wypowiem. jest z będzina, ja sam jestem z Gliwic to nie znamy się ze szkoły, ale nigdy nie słyszałem, żeby był z Grodźca, mi powiedział że z Będzina i tyle. po drugie Roger ma charakter od małego i żeby go krytykować, trzeba go wpierw poznać. nie wywyższa się, tylko zna swoją wartość. ale prywatnie bardzo spoko chłopak. choć co talentu no to w tv nie miał w czym się wykazać, na deskach teatru podobno daje rade, ale nie wiem.

Pescadero

Czyli nie znasz go dobrze :-P

aaaaa

Urodził się w Sosnowcu, ale mieszka w Gliwicach. Takie są fakty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones