Roger Karwiński

6,1
611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Karwiński

Pretendent do młodej gwiazdki, której woda sodowa uderzyła do głowy. To już zaczyna powoli być widoczne w wywiadach (choćby u Ewy Drzyzgi). Najsłabsze ogniwo słabego serialu.

Mr_Mey

Właśnie gra śmiesznie :P a u Drzyzgi w programie doszłam do wniosku, że wcale nie uważa się za gwiazdę:P ja nie lubie wróblewskiej =/ za to stachurska (ta co gra Zuzię) jest fajną dziewczynką ;) ale jeszczw e wszystko sie moze zmienic :P

Mr_Mey

Nie no może trochę szpanuje ale wiesz mi jest niesamowicie normalny troche jeszcze mlody i glupi ale totalnie normalny wiem bo to mój kolega znam go od dawana i wiesz mi ze jest po prostu troche mlody. A jeśli sugerujesz sie jego imieniem to jego rodzice nie bardzo trafili.
P.S. Ma straszną babcie, która mu na nic nie pozwala i rodziców któży non stop zabraniaja mu grac w siatkówkę bo sie boja ze sobie cos zrobi w rece ( gra na pianinie) wiec nie mów że jest zly bo gdybys tak mial w domu to tez bys byl troche walniety.

Syllas

Na serio tak ma w domu?! Ale ja i tak go bardzo lubie:) to jest jeden z moich ulubionych aktorów i według mnie jest fajny ja jestem w jego wieku tylko że ja sie urodziłam w kwietniu a on w czerwcu ale i tak ja go bardzo lubie (jeśli chodzi o niego jako aktora)

Mr_Mey

Mr.Mey masz całkowitą rację...................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones