Roger Karwiński

6,1
611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Karwiński

Ten Roger jest superekstra kolesiem,spotkałam go w Sosnowcu i zrobiłam sobie z nim zdjecie komorą!!!!!!!!!!!!
Myslałam,ze bedzie jakis dretwy a on normalnie jest bardzo miły i na luzie!
Nie uwierze nikomu kto powie,ze ma sie za szpanera!!!!!!!!!!

kucia1992

Na serio ale masz fuksa też tak bym chciała w sumie jestem od niego starsza o prawie 2 miesiące.Ja go uwielbiam i mam gdzieś co mówią:"Ten podły aktorzyna..." Jasne FANTA BAMBUCIA [czyli nie zgadzam się z nimi =)]

Mysza_14

Ty jesteś o dwa miesiące a ja o 2 lata i wcale sie tym nie przejmuje bo uważam ze wiek nie ma znaczenia :)A Roger jest po prostu super...A jak ktoś go komentuje w stylu on gra sztucznie to niech sam spróbuje i pojdzie na casting ...dopiero wtedy zobaczy jaka to trema (A do roli Adama Skalskiego było bardzo wielu chętnych)i właśnie to świadczy o tym ze chłopak ma talent!!!

kucia1992

Ja tak nie uważam, zgodzę się z resztą, że jest okropnie sztuczny z trójki rodzeństwa. A to, że zrobiłaś sobie zdjęcie z nim, raczej nikogo nie obchodzi.

kucia1992

Do czego to doszło??? Ludze pdniecają się zdjęciem z jakimś wypłochem...

Gaspar_van_Clocken

zgadzam sie , hehehe łał mam fote z 14 latkiem WoW hahahaha :P

kucia1992

Mówię do Gaspan van Clocker (czy jakoś tam). Twoja wypowiedź jest bez żadnych skrupułów może nie lubisz tego aktora, ale innego albo inną i na pewno oddałbyś wszystko za fotę z tą osobą. Wię się tak po prostu nie wtrącaj w czyjąś wypowiedź (powiedziałam z najlepszą intencją).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones