Roger Karwiński

6,1
611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Karwiński

beztalencie

użytkownik usunięty

całkowite beztalencie aktorskie on gra tak sztucznie że asz się nieda oglądać jego w tv.

powinni już dawno zmienić go na innego aktora

Spoko. Mnie też się on nie podoba. Sztuczydło bez ruchu, kukła itd. :(

użytkownik usunięty
Wilkusiek

Wiesz on musiał mieć albo jego rodzice Wielkie znajomości w tvn żeby takiemu całkowitemu beztalenciowi załatwić rolę bo każdy reżyser na 1 castingu odrazu by go skreślił. ale jak zwykle wygrywają znajomości ciotka wujek przyjaciel jeden drugiego wciąga a ci co mają naprawdę wielki telent to im nikt niepomaga (ja to wiem bo jestem w temacie i chodzę po teatrach) czy w tej polsce kiedyś coś się zmnieni???

Nie wiem dlaczego, ale to jest najbardziej wkurzający aktor w Polsce i do tego ta pedalska fryzura (jak ten z Tokio Hotel)

użytkownik usunięty
Wilkusiek

zgadzam się.
ale dodam jeszczę że bez jego gęby w telewizji świat był by piękniejszy:)
pozdrawiam:)

Tak się składa, że Roger jest świetnym aktorem, gra w teatrze i ostatnio pojawił się w mega-produkcji chorzowskiego Teatru Rozrywki, gdzie odwalił świetną robotę, grając jedna z główniejszych postaci. Ma świetny głos, a to, że gra w teatrze powinno być już chyba wyznacznikiem jego umiejętności. Nie wypowiadajcie się na temat, na który nie macie pojęcia. Z tego co pamiętam w telewizji pojawia się tylko w TVN-owskim serialu "Niania", więc jak ma pokazać co naprawdę potrafi? Krytykujecie go, okej. A czy sami potrafilibyście grać lepiej od niego? Nie sądzę. Więc najpierw zastanówcie się czy aby na pewno macie rację, a dopiero potem przedstawiajcie swoje opinie w Internecie.

scythe003

W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Nie oglądam "Niani", ale wiem, że wy oceniacie go tylko po tym, jak gra w owym serialu.. I wydaje mi się, że nie macie racji.
Byłam w Teatrze Rozrywki w Chorzowie i stwierdzam, że Roger zagrał naprawdę świetnie! :) Ja osobiście podziwiam go za rolę w tym musicalu.

Patka_wariatka

W serialu tragiczny, w "Akademii pana kleksa" jeszcze gorszy (zresztą tam żaden dzieciak nie był dobry, wszystkie takie zmanierowane), ale najbardziej mnie wnerwilo to, jak ktoś o nim powiedział "aktor". Na bogów, aktor ma skończona szkoła teatralna, dyplom i jakieś doświadczenie, a on?? no comment.

Piano_222

Żeby nie było nieporozumień- my mówimy o musicalu "Oliver!" :).

Patka_wariatka

Tego akurat jeszcze nie widziałam, ale słyszałam że jest świetne (przedstawienie) i on podobno też, ale ja wybieram się na spektakl dopiero w marcu, za to widziałam go też w teatrze i świetnie gra. Nie dziwię się że w teatrze idzie mu dużo lepiej niż w tv bo on sam powiedział, że: 'Kocham to, co robię ponieważ to nie tylko to moje hobby i zajęcie na wolny czas. Teatr to moja pasja!'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones