Roger Karwiński

6,1
611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Karwiński

najgorzej jak ktoś myśli że potrafi grać . ciekawe kogo z rodziny ma w tvnie ?

golbi13

Na ten temat wypowiedziałam się w innym poście (o tytule 'beztalencie'). Powiem tylko jedno- nie oceniaj ludzi, jeśli ich nie znasz. Albo inaczej- znasz tylko z "Niani"..

Patka_wariatka

A ja go akurat znam i muszę powiedzieć, że to jest naprawdę spoko koleś i denerwujące jest to jak wielu ludzi go obraża. W tvn znajomości nie ma. Chodził na castingi i się mu poszczęściło. Najpierw był teatr no a potem sławna "Niania".

Syllas

o własnie. zgadzam się z syllas.

Syllas

zdolności nie ma zadnych, A to ze to spoko koleś to zapewno gówno kogoś obchodzi bo tu sie ocenia jak sie gra a nie jakim sie jest człowiekiem

tihomax

Dobrze powiedziane.

tihomax

Co prawda preferuję kulturalne wypowiedzi, ale nie nie mogę się z tobą nie zgodzić. Ten chłopak to bardziej gwiazdor niż aktor. Pozdrawiam :)

golbi13

Gwiazdor czy aktor , dzisiaj będzie mieć najbę ; )

golbi13

Moim zdaniem na tle innych dziecięcych aktorów z sitcomu "Niania" i tak wypadł stosunkowo dobrze. W miarę powstawania kolejnych sezonów rozwinął się. Może nie były to wyżyny aktorstwa, ale i tak przyjemnie się go oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones