Roma Gąsiorowska

6,6
18 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roma Gąsiorowska

Kobieto, naucz się poprawnie mówić po polsku bo to dramat! Stać Cię, idź na lekcje dykcji.
Myślałem, że mam wadę wymowy, ale jednak nie tak dużą!


Jesteś dobrą aktorką, ale słuchać się Ciebie nie da!

Unibet_78

Obejrzałam z nią dwa filmy i byłyby fajne gdyby nie ONA. W ogóle nie rozumiem co ona mówi - jeden wielki bełkot.

elninka

Pochodzi z mojego miasta, ale mimo to jej nie lubię i w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nią, dla mnie jest po prostu irytująca.

Unibet_78

Myślę że ma wadę zgryzu. Bo dykcji mogłaby się nauczyć w szkole teatralnej.

Unibet_78

Bądźmy szczerzy jest na fali bo ma ładną buzie i to wszystko

bizmut

ty chyba żartujesz?!!

bizmut

Hmm..ładną..? Raczej określiłabym ją jako oryginalną :P

użytkownik usunięty
Unibet_78

Dlaczego w niektórych wywiadach mówi normalnie?

Unibet_78

widziałam ją w dwóch filmach i nie zauważyłam nawet, żeby miała wadę wymowy, w każdym razie nie mam żadnych problemów ze zrozumieniem jej. zapamiętałam tylko, że jej głos mi się podoba i ona sama też.
co jednemu się podoba, drugiemu nie musi, ale nie trzeba jechać po niej, że z takim głosem nie powinna grać w filmach, bo są ludzie, którym jej głos wyjątkowo przypadł do gustu, czego dowodem jestem ja. mnie też nie wszyscy aktorzy odpowiadają pod wieloma względami, ale mają swoich fanów i okej.
może akurat pasowała do roli właśnie taka jaka jest.

katarzyna23x

pisałem o wymowie nie o głosie!

Unibet_78

roma jest genialna, dla mnie właśnie jej sposób mówienia jest jedną z największych zalet jej aktorstwa

ganesa

"Genialnie" to masz skarlony móżdżek, blacho. Genialnie nie znaczy tyle co "fajnie", polaczki nauczcie się tego w końcu.

Unibet_78

Roma jest świetna, gra rewelacyjnie!

mada87

niezly zart.

aew4334555

Moim zdaniem jej dykcja jest jej atutem, czymś dla niej charakterystycznym. Sam głos ma wspaniały. Uwielbiam ją i uważam za jedną z ładniejszych polskich aktorek.

Ziqu

good joke:)

Unibet_78

Popieram mnie tez strasznie drażni jej mowa faktycznie nie da się słuchać jej bełkotu

Unibet_78

a mnie się podoba jej dykcja ;d dodaje charakteru jej rolom

Bakane

Ja ją uwielbiam. Jej głos i "wada wymowy" jak to określiliście jest jej największą zaletą, bez wątpienia to moja ulubiona aktorka młodego pokolenia.

matyliano

Gdyby ją ktoś zastrzelił z tego powodu, to będąc sędzią bym go uniewinnił. Niesamowicie mnie wkurza ten jej sposób mówienia.

Unibet_78

no właśnie, nie rozumiem połowy jej kwestii w filmie, każdym filmie, trzeba dodać - bo Roma Gąsiorowska we wszystkich filmach gra z niezmiennym wyrazem twarzy, posługując się nieustającym bełkotem ... nie podoba mi się ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones