Rosanna Arquette

Rosanna Lisa Arquette

7,2
5 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosanna Arquette

Co za życiorys... Przeczytałem "ciekawostki" o niej... Nigdy wcześniej u żadnego aktora nie widziałem takiej listy... Zobaczcie ile ona ma wpisów typu "Była brana pod uwagę przy obsadzaniu roli <i tu padaja kolejno tytuły przebojów kinowych> ale ostatecznie rolę tę otrzymała <i tu padają kolejno nazwiska znanych aktorek, ktre rolami w owych filmach zrobiły lub poważnie umowniły swą karierę>".

Sony_West

To prawda... wybitny pech, mogła być Leią, Mią Wallace, Sarah Connor, Iris itp. itd., a tak pozostała dość nieznaną (a szkoda, bo jest dobra) aktorką...

Daniello_

a ile sama odrzuciła?? o rany!! szkoda:(

gggggrzegorz

Mało sama odrzuciła z tego co pisze w ciekawostkach. Głównie dała ciała, że nie przyjęła roli w Oskarżonych, za która Foster dostała oskara. Choć wątpię, czy ona by tak zagrała jak Jodie.

Wydaje mi się, że ona się do tego przyznała a w przypadku innych aktorek czy aktorów nie wiemy tak naprawdę do jakich ról startowali.

Sony_West

pech to jakby się jej nie udało 3-4 razy. Ona jest po prostu kiepska:)

izlam_ski

kiepskiej aktorki nawet nie braliby pod uwagę w ambitniejszych filmach !!

prix22

no w sumie racja. dodalem moje subiektywne odczucie:)

Sony_West

E tam, W Pulp Fiction grała ;)

Pan_nielubiany_ziemniak

"Ta z tym gównem na twarzy? Niee, to Jody, moja żona" ;)

Sony_West

Teraz już chyba wiadomo dlaczego i jaka gnida w Hollywood była za to odpowiedzialna :(

Sony_West

Głównym powodem było postawienie się Weinsteinowi. Po tym niestety blokował jej karierę i nie pozwolił jej się rozwinąć. https://www.npr.org/2018/05/31/615911004/arquette-after-rejecting-weinstein-i-ha d-a-completely-different-career?t=1598510981779

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones