Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,1
2 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley

Spaprala transformersy 3 I to Megan Fox powinna tam grac . Wkurza mnie

zooosiaaa

no właśnie mnie też wkurza -,-'

zooosiaaa

Na dodatek blondi :p Głupia, tepa i ogólnie nie nadaje się do filmu akcji w przeciwieństwie do Megan

anakin_sparrow

no wlasnie . MEGAN WROC !

anakin_sparrow

A Megan to co może lepsza? też sztuczna od góry do dołu...
"głupia i tępa" na ten temat akurat nie masz co się wypowiadać, bo nie wiesz jaka jest....żałosne.

Robaczek_12

Dawno to pisałem, ale chodziło mi raczej o to, że grała przeraźliwie głupią i przestraszoną dziewczynkę w szpileczkach z wiecznie otwartymi ustami. Co było irytujące. Megan - owszem - sztuczna, ale ona nadaje się do tego filmu, pasuje tam i nie irytuje (za bardzo). Poza tym to moja opinia, więc nie rozumiem co jest takie żałosne. Pozdrowionka.

anakin_sparrow

To jest żałosne, że nie rozumiem jak po samym wyglądzie można oceniać to, czy ktoś jest głupi czy mądry.

Robaczek_12

Jeśli ktoś pompuje sobie usta botoksem i wygląda jak żaba, czy kładzie tyle szpachli na twarz, że ostatnio mniej położyłem na ścianę w pokoju, to raczej musi mieć coś nie tak pod kopułą. Ot, taki prosty przykład, żeby robaczek mógł pojąć.

Przemekkk

ok usta ma napompowane ale makijazu sie czepiasz??? Czlowieku, kazda gwiazda do kazdego filmu ma tapete na twarzy, tzw makijaz sceniczny...tez mi ameryke odkryles.

Robaczek_12

Widzisz, odpowiedziałem na twoje pytanie, "jak po samym wyglądzie można oceniać to, czy ktoś jest głupi czy mądry." Uważam, że jeśli dziewczyny robią z siebie plastykowe lale, to nie mają zbyt wiele pod czaszką.

Przemekkk

I mylisz się. Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce. Wiele razy( szczególnie jak jeszcze chodziłam do liceum) miałam styczność z podobnymi dziewczynami - utleniona blondyna z tapetą na twarzy, wyglądała na pustą jednak niektórym daleko do takich było. Taka teraz moda, dziewczyny myślą, że faceci na takie lecą, bo tak jest.
Ale wracając do Rosie to ona wcale nie nakłada tapety, wręcz moim zdaniem wygląda bardzo naturalnie( nie wliczając tych ust) zadbane, piękne włosy, makijaż zawsze ładny świeży, więc nie wiem o co wam chodzi...

Robaczek_12

Jeżeli ta "aktorka" wygląda według ciebie "bardzo naturalnie", to strach pomyśleć jak wyglądałabym nienaturalna "piękność".

i_o

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32053/nicki_minaj_pink_friday_01_.jpeg

Robaczek_12

Jeżeli kobiety takie jak Rosie uważasz za naturalne piękne, jest to kwestia twego gustu i masz do tego prawo, co nie oznacza, iż ktoś inny nie może mieć sprzecznej opinii na dany temat, nie spotykając się przy tym z określeniem tego przez ciebie, jako żałosne.

i_o

A czy ja gdzieś podważam jego zdanie?? czytaj ze zrozumieniem...napisałam tylko, że ocenianie czy ktoś jest mądry czy głupi po samym wyglądzie jest żałosne, bo nie ocenia się książki po okładce, więc żałosny to jest wasz tok rozumowania. Nie uważam jej za piękną, ale też nie jest brzydka, wielce sztuczna również nie jest...przesadziła z ustami, to fakt, ale jeśli pisać, że jest to nie wiadomo jaka sztuczność to musielibyście napisać tak o każdej z aktorek w Hollywood( tym bardziej o Megan Fox)

Robaczek_12

Owszem, czytam ze zrozumieniem. Określiłaś ją mianem: "moim zdaniem wygląda bardzo naturalnie". Natomiast opinię
anakin_sparrow nazwałaś żałosną. Jakimi kryteriami się kierował, to jego sprawa. Dla ciebie Rose jest naturalnie piękna, dla niego może być głupia i tępa. Czym się kierujecie w swych osadach, to wasza subiektywna sprawa, ale podważanie swych opinia jest co najmniej nietaktowne.

i_o

Tak, uważam że jego opinia jest żałosna, ponieważ nie można stwierdzić czy ktoś jest tępy i głupi po samym wyglądzie...i to jest nietaktowne, bo co do wyglądu to okej... w końcu każdy ma inny gust, ale wyzywanie kogoś od głupich tylko dlatego że ktoś ma coś nie tak z wyglądem co nam się nie podoba? typowa ludzka mentalność. Właśnie o to chodzi, że jego kryteria są z d...bo nie zna jej osobiście. Wygląd możesz skrytykować nie znając danej osoby, natomiast charakter itp już nie. Chyba, że jesteś niedojrzałym gimbusem i idąc ulicą też krzyczysz "Hej, jesteś blondynką czyli jesteś pustą lalą" i to nie jest żałosne? aha.

Robaczek_12

Dalszą wymianę zdań z tobą uważam za stratę czasu, tak więc życzę ci miłego wieczoru.

i_o

Typowe..
Miłego

Robaczek_12

https://ssl-gfx.filmweb.pl/u/07/67/2130767/2130767.1.jpg

zooosiaaa

Przyznaję, że wkurzała mnie przez cały seans - niemalże od pierwszych minut. Jest szansa, ze w sporym stopniu zarżnęła film. Nie żeby mnie to jakoś mocno przejęło, bo ogólnie TF3 to bardzo średni średniak, ale zastanawiałem się, czy może moja opinia jest niejako odosobniona. Bynajmniej na szczęście. :>

zooosiaaa

No cóż, krzyczała bardzo profesjonalnie ;)

i_o

Przyznaję rację. Nie mogłam na nią patrzeć także w "Mad Max: Fury Road"... Nie ma co ukrywać, laska w ogóle nie nadaje się na aktorkę. Jej twarz z trudem wyraża jakiekolwiek emocje...

zooosiaaa

Istotnie, wstrętna jak 100 nieszczęść i marna aktorka.

zooosiaaa

Łudziłem się, że w pewnym momencie okaże się że jest autobotem i stąd ten wyraz twarzy, ale nie... ona tak ma.

Collapses

Hahaha, coś w tym jest :D Mogłaby zagrać niewielką rolę w nowej odsłonie Terminatora :D

Collapses

Hahaha! ja się łudziłam że pojawi się w tej części na chwilę, ale jednak nie... została z tym wyrazem twarzy do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones