Rowan Atkinson

Rowan Sebastian Atkinson

8,5
22 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rowan Atkinson
sebasek

W ogóle.

sebasek

Normalnie brat bliźniak.

sebasek

Nie no, skąd.... szczególnie że to on!

sebasek

No nie, skąd.... szczególnie, że to on!

cOOba

On ma na imię Roman a nie Jaś ,

Piotr7123

Rowan a nie Roman...

Camil2k12

a czy rowan to nie jest angielskie roman przypadkiem?

dj_carlos

Nie jest

Camil2k12

A właśnie że jest ;P

Piotr7123

A właśnie, że nie jest :D

Camil2k12

A właśnie że jest ;>

Piotr7123

Angielski odpowiednik imienia Roman, również brzmi Roman.

Camil2k12

Czyli jest Romanem.Wygrałem;P

Piotr7123

Rowan to nie Roman ! Koleś ty masz 10 lat? Bo nie ogarniasz

Camil2k12

A właśnie że Roman!!!!! Możesz się dalej Ziomuś wysilać ale już raz przegrałeś ;P

Piotr7123

No ciekawe w którym miejscu przegrałem. Polskie imię Roman, po angielsku również brzmi Roman, także Rowan =/= Roman

Camil2k12

Tak czy siak Roman ;>

Piotr7123

Rowan to nie Roman!

Camil2k12

A właśnie że Roman!!!

Piotr7123

Widzę, że się nie dogadamy, wmawiaj sobie co chcesz ale Rowan to nie Roman i tego się już nie zmieni. Koniec dyskusji.

Camil2k12

A właśnie że Roman!!! Skoro koniec dyskusji to w ostateczności przegrałeś ;P

Piotr7123

Macie problem z imieniem Rowan. To jego drugie imię nie powinno sprawiać wam problemu :P

Piotr7123

Camil ma racje bo Rowan to po polsku jarzębina.

dominik1989

Jarzębina Sebastian Atkinson- jakoś tak nie pasuje Romanowi.

Piotr7123

Koleś, weź ty w końcu ku*wa zrozum, że ROWAN TO NIE ROMAN. Ja nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, masz chyba jakiś swój wyimaginowany. Podaj jakiś dowód na to, że Rowan to Roman

Camil2k12

A mówiłeś że koniec dyskusji, ale widzę że nie możesz pogodzić się ze swoją przegraną.
Radzę wyluzować trochę, temat dotyczy Jasia Fasoli, więc nie musisz wszystkiego brać na poważnie. I po co te wulgaryzmy i ta złość w Twojej wypowiedzi. Lepiej obejrzyj sobie jakiś film Romana z jego ironicznymi rolami dla nabrania dystansu do siebie.

Piotr7123

Ja nie przegrałem tej dyskusji. A ty nadal nie podałeś dowodu potwierdzającego, że Rowan to Roman.

Camil2k12

Lepiej sprawdź w słowniku co to jest ironia. I właśnie że przegrałeś i to po raz kolejny za nieumiejętność czytania ze zrozumieniem . Jesteś zbyt poważny-zacznij lepiej oglądać filmy z Romanem w roli głównej.

Piotr7123

Nie przegrałem kolego. Nadal czekam na dowód, że Rowan to Roman, nie podałeś takiego czyli nie masz racji. To ty przegrałeś.

Camil2k12

Ja już przegrać nie mogę, gdyż ty ziomuś przegrałeś definitywnie i to kilkakrotnie.
A jak chcesz to sobie myśl że Atkinson ma na imię Jarzębina dla mnie ma na imię Roman.

Piotr7123

Nie przegrałem. Nie wiem czy wiesz ale dalej czekam na dowód, że Rowan to Roman. Jak na razie to ty jesteś na przegranej pozycji.

Camil2k12

Żadnych dowodów nie muszę przedstawiać bo już dawno przegrałeś definitywnie.

Piotr7123

Ciekaw jestem w którym momencie przegrałem. Jak mogę przegrać skoro to ty nie podajesz, żadnych dowodów na to, że Rowan to Roman. Kiedy spytałem cię o dowody zacząłeś mówić, że przegrałem i zmieniasz temat. Kolego, jedynym przegranym jesteś ty i pogódź się z tym, bo już tego nie zmienisz. Nie możesz wygrać przegranej dyskusji.

Camil2k12

Przegrałeś jak już zadeklarowałeś koniec dyskusji.

Piotr7123

Zadeklarowałem koniec dyskusji, ponieważ zostałeś przeze mnie zmasakrowany. Przegrałeś a teraz nie możesz się z tym pogodzić. Nadal czekam na dowód, że Rowan to Roman.

Camil2k12

Zmasakrowany to ziomuś ty już zostałeś dawno i to przez własną osobę.

Piotr7123

Nie jestem taki głupi jak ty, żeby samego siebie masakrować. Sam się pogrążyłeś, bo upierałeś się przy czymś co nie jest prawdą. Dowodów jak nie ma tak nie było i nie będzie, także koleś daj sobie już siana, bo w tej dyskusji zostałeś totalnie pogrążony i tego już nie odkręcisz.

Camil2k12

Jak nie masz racji to tylko potrafisz albo przeklinać albo wyzywać. Poza tym już dawno sam siebie pogrążyłeś, gdyż nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Jeszcze trochę to zaczniesz się kłócić z autorem tematu, że Jaś Fasola nie jest podobny do Romana Atkinsona.

Piotr7123

Widzę, że nadal sądzisz, że Rowan to Roman. Nie dość, że jesteś w błędzie to nadal nie masz na to dowodu. Daj jakiś dowód na to, że Rowan to Roman. Nie podasz na to dowodu, bo takiego nie znajdziesz. Sam rozpocząłeś dyskusję i teraz myślisz, że wygrałeś. Jesteś w błędzie. Tak, potrafię przeklinać, ba! Każdy człowiek potrafi. A to dlatego, że nie potrafisz przegrywać i na siłę próbujesz mi wmawiać, że to ja przegrałem.

Camil2k12

Dyskusję przegrałeś bo najwyraźniej nie jesteś na tyle inteligentny aby czytać ze zrozumieniem.I nie każdy człowiek potrafi przeklinać, gdyż ja nie potrafię. Szanuję swój ojczysty język, więc nie przeklinam.

Piotr7123

Chłopie, trzymasz się swojej tezy i nie potrafisz poprzeć jej żadnymi argumentami. Skompromitowałeś się po całości.

Piotr7123

LoL, to chyba ty przegrałeś, też chciałbym zobaczyć dowód, że Rowan to po polsku Roman, jeżeli go nie przedstawisz to ty przegrałeś, bo sam nie wiesz co piszesz

Nekromanta21456

Oczywiście, że Rowan to po polsku Roman. Oto dowód: w wielkiej brytanii jeździ się odwrotnie, a odwrócone W to M. Więc rowan=roman.

ryhukox3

Wiedziałem o tym, ale chciałem zobaczyć co napisze Camil2k12.

ryhukox3

Mistrz!

Piotr7123

Dawaj ku*wa dowód albo cie oczernie

Mag_Egzorcysta

Jak będziesz pełnoletni to dostaniesz swój własny dowód.

Piotr7123

Oczerniam cie
http://i.imgur.com/KSQgJkG.png

Masz dowodzik? No to lodzik, zaparuje samochodzik.

Mag_Egzorcysta

Po dowodzik musisz zgłosić się do urzędu gminy. Tylko pamiętaj musisz mieć skończone 18 lat, więc poczekaj jeszcze przynajmniej te 10 lat.

Piotr7123

Musi być Ci smutno, że okradł cię 8 latek a teraz żalisz się na filmwebie. XDDDD. Dawaj dowód pajacu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones