Rutger Hauer

Rutger Oelsen Hauer

8,2
16 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rutger Hauer
dweezil

To prawda. Jednak nie do wiary. Wielki smutek.

iwonrud

Dwa lata młodszy od Harrisona Forda. No trzeba przyznać, że bardzo niespodziewana była ta wiadomość.

LeSzifre

Już nie przesadzajdzie miał już swoje lata.A podobno też chorował. Nikt nie żyje wiecznie.

iwonrud

strasznie mi smutno był jednym z Moich idoli ,aż się łza w oku kręci własnie w telexpressie usłyszałem ,niech Mu ziemia lekką będzie naprawde smutna wiadomość

dweezil

Nie mogę w to uwierzyć !!
Wychowałem się na filmach z jego udziałem: Autostopowicz ,Obroża ,Krew Bohaterów ,Fatherland.
Ślepa furia to klasyk nad klasykami.
Niebieski teatr zgarnia ludzi

giovanni50

To tak jak ja tak samo na tych filmach człowiek się wychował.

Ricky79

Pierwszy film w TV jaki z nim widziałem to Ucieczka z Sobiboru (Wakacje-Sierpień 89)
Pierwszy kinowy film to Anioł Śmierci (1995)

giovanni50

Racja.

dweezil

Chce mi się płakać.

użytkownik usunięty
dweezil

"Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki szturmowe w ogniu sunące nieopodal ramion Oriona. Oglądałem promieniowanie skrzące się w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile zostaną stracone w czasie jak łzy w deszczu. Pora umierać."

Cry a lot :((((

dweezil

Żegnaj Sallow ;( Składam Ci pokłon za rolę Juggersa i inne wielkie kreacje [*].

dweezil

RIP, pozostawił po sobie wiele wspaniałych ról

dweezil

To jest tak niespodziewane... Jeden z moich absolutnie ulubionych aktorów... Smutna wieść.

dweezil

Właśnie, dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero teraz, 5 dni po śmierci?

dweezil

No niestety.
Czas goni jak opętany - i dogania wszystkich.
Johna Rydera też dogonił.

dweezil

Doskonały w "Legendzie o świętym pijaku", "Blade Runnerze" i wielu innych. Nie pozostaje nic innego jak nadrabiać filmografię. Ciekaw jestem jaki mają na niego pomysł w mini-serialowej "Opowieści wigilijnej", zwłaszcza, że Duch wigilijnej przyszłości w oryginalne nie wypowiada ani słowa oraz nie ukazuje twarzy ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones