Rutina Wesley

Rutina Lynette Wesley

6,2
2 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rutina Wesley

UWIELBIAM JA !! od czasów kiedy powstało TRUE BLOOD uwielbiam Rutine !!!! POSTAĆ TARY WYMIATA W CAŁYM SERIALU !!!!! a jej wątki są nawet ciekawsze od Sookie i Billa albo przynajmniej tak samo ciekawe i mocne !!!!! TARA ROCKS !!!

londontown

też ją lubię, chociaż denerwowała mnie w drugim sezonie. W trzecim sezonie, wróciła stara Tara:)

londontown

Jak dla mnie najbardziej denerwująca postać w całym serialu , no może jeszcze głupkowaty Jason.

użytkownik usunięty
maniac44

Ja jej tam nie lubię, nie podoba mi się jej akcent, strasznie irytujący. Jakby zaciągała:p. Plus ma masywną posturę

maniac44

a własnie że Jason rzadzi! :) poza nimi Sookie i Eric tez są spoko, za to bill jest wkurzający ;))

londontown

i co z etgo ze ma masywną postawę, spójrzcie na to jak świetnie gra! dziewczyna umie się wczuc bardzo dobrze w swoją postac i to jak własnie ma mówic. jesli ktoś myśli że ten akcent jest jej naturalnym, to się grubo myli. musi zaciągac, taki mają akcent w luisianie. świetna aktorka i szkoda że aż tak mało filmów z nią jest zrobionych!

londontown

Najbardziej wkurzajaca postac w serialu TB...no moze na rowni z Billem.

Private

O jak ja jej nie lubie, jak ktos tam wczesniej napisala bardzo irytujaca, nudne sa watki z nia. Bill rowniez wkuzrajacy.

bianka226

Troche wkurzajace jest w tym serailu to, ze glowne postacie [Bill, Sookie powiedzmy Tara] sa tak bardzo wkurzajace. Ogladam ten serial glownie dla watku Erica, Sam'a i tego wilkolaka...no i dla czesci "komediowej" serialu. Kazdy inny watek sprowadza sie do tego z kim tym razem Sookie pojdzie do lozka. Szkoda, ze Godrkia sie tak szybko pozbyli bo ciekawa postac...to samo tyczy sie tego szalonego brytola-wampira :P

londontown

Mnie osobiście w TB trochę denerwowała, chociaż jak na złość miała czasami najlepsze wątki :D Byłam też mocno zawiedziona tym co zrobili z nią w ostatnim sezonie. Biorąc pod uwagę, że była w nim od początku zasługiwała na coś więcej.

Za to w Hannibalu wymiata - widać, że bardzo dobrze przygotowała się do grania niewidomej postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones