Ryne Sanborn

Ryne Andrew Sanborn

6,6
116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryne Sanborn

Dobrze zagrał w High school musical, podobał mi się... Zaraz po Zac'u Efron'ie...

Domi_Nique

HA! czyli nie tylko ja go zauważyłam, pomimo malej roli jaka grał?:) bardzo mni to cieszy HSM2 czekam:*

Willow_2

No jasne... szkoda, że tak mało o nim mówią... więcej słyszę o tym co grał Chada i Zake'a (tego od ciasteczek) niż o nim a szkoda... naprawdę fajnie zagrał! Cieszy mnie, że będzie w HSM2! Pozdrawiam!

Domi_Nique

zwolnijcie, bo sie pogubilam! kogo on gral w HSM? ogladalam to 3 razy i go nie widzialam. ktos mi pomoze?

gosiekk14

To jeden z kumpli Troya... w paczce Troya była Chad (ten murzyn z burzą włosów na głowie), Zake (co piekł ciasteczka) i Jason Cross (na początku filmy pytał panią Durbos jak spędziła święta)...

Widziałam go na zdjęciu z HSM2... o mój Boże... podrosły mu włosy (niestety bo w krótki wygląda lepiej, w przeciwieństwie do Zac'a Efrona) i przytył... ale i tak go lubię...

Domi_Nique

Noooooo, zajefajny był,ten fragment jak się pytał nauczycielki: "A Pani jak spędziła święta", komiczne...

Domi_Nique

Macie racje jest super ale mniej o nim mówią ale...w wrześniowym magazynie ''High School Musical''będzie z nim wywiad!Jestem bardzo ciekawa....:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones