Sławomir Maciejewski

6,0
101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Maciejewski

Też jestem z Torunia :) :P Co do wypowiedzi pasiasta z azulka mogę tylko dodać, że tutejszy teatr i aktorzy nie ustępują... nie ustępują... Byłem w Paryżu i w Warszawie i naprawdę nic niczemu nie ustępuje!! Fantastyczny aktor. Musicie go zobaczyć.

proqra

ja również jestem z Torunia, często bywam w teatrach w innych miastach, ale muszę przyznać - Ten człowiek jest wyjątkowy; każdy Jego występ jest doskonały i niepowtarzalny, każda rola inna i niezwykle prawdziwa... znakomity aktor!

proqra

Wczoraj podziwiałam jego kunszt w "Plaży" Asmussena... Obserwuję Sławka od lat, czasem mijam na ulicy jego roziskrzoną postać, jest magiczny i przyciągający, jego zdolność do metamorfozy, wcielania się w tak odmienne osobowości powoduje, iż patrzy się na niego nie tylko z podziwem lecz także uwielbieniem. Dostarcza wielu emocji, obnaża wiele ludzkich przywar i jest bez wątpienia bezcennym z perspektywy kultury mieszkańcem Torunia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones