Sławomir Sulej

7,9
7 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Sulej

szkoda że tak mało gra podobała mi się jego rola w poranku kojota i ten jego tekst ,, nie twoja sprawa bambo " albo ,, hej kici kici taś taś ".

kinomanka_13

szkoda, że dają mu takie marginalne role, ten jego monolog w psach na początku to prawdziwy majstersztyk:)

VVilczek

ma talent komediowy, świetnie też grał w kiepskich szkoda że już tam nie gra.

kinomanka_13

Genialnie zagrał w Poranku kojota, ,,czy to jest ku.wa jasne?czy to jest jasne"

Pietro1906TS

no w poranku kojota był zajebisty. Wiesz może w jakim teatrze pracuje jestem jego fanką i chce od niego autograf.

kinomanka_13

nie jestem fanem teatru ale dla Ciebie poszperałem w Google i znalazłem wątek o jego pracy w teatrze i wynika z tego że najbliższy s

Pietro1906TS

ja też nie jestem fanką teatru, ale lubię teatr TV najbardziej igraszki z diabłem bo tam mój Kociniak gra którego uwielbiam. Dzięki za namiar.

kinomanka_13

nie ma za co:)

Pietro1906TS

a wiesz może w jakim teatrze pracuje Marian Kociniak uwielbiam tego aktora całą duszą całym sercem, pisałam do niego do teatru Imka ale nie wiem czy tam jeszcze pracuje, a ja chce od niego teraz autograf bo Kociniak ma swoje lata, a ja nie zniosę jak od niego nie będę mieć. Ja od normalnych aktorów mam autograf, z celebrytów mam od Kożuchowskiej bo ją bardzo lubię, nie przepadam za celebrytami ale Kożuchowską to lubię.

kinomanka_13

wpisz sobie w Google i tam coś powinno być, jak to mówią ,,jak nie ma w internecie to tego nie ma".

Pietro1906TS

dobra zapytałam się bo myślałam że jak wiesz w jakim teatrze Sulej pracuje, to i może gdzie Kociniak też.

kinomanka_13

jak już wcześniej napisałem nie interesuje się teatrem bo ileż zainteresowań można mieć, nigdy mnie to nie interesowało, niby występują czasem aktorzy widoczni na ekranie ale to już nie to samo, trochę chęci i znajdzie się wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones