Sabine Moussier

Diana Sabine Moussier

8,2
360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sabine Moussier

po prostu nie da się na tą paskudę, która przytrzasnęła się w solarium patrzeć.

ana_lucia_cortez

Ciekawe jak ty wyglądasz pokaz swe zdięcie pewnie wyglądasz jak Brygida z Ukrytej miłości :)
ps. ona nie jest idealna ale je ładna i nie wyglada na swój wiek

użytkownik usunięty
Baal

no faktycznie zdziwiłam sie ze ona ma az tyle lat
wygląda na duzo mniej i chcialabym trzymac sie tak jak ona będąc w jej wieku ;) hehehe...

swoja drogą skąd taka pewnosc ze to solara ? moze taka uroda a jasniejsze wlosy tylko pogłębiaja kolor skory..

Przecież widać, że taki kolor skóry, to raczej naturalny nie jest. Są dwa wyjścia albo przesadza z solarium, albo z samoopalaczem.

Baal

ee Brigida to przy mnie miss świata, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie ta kobita wygląda jak wiedźma

ana_lucia_cortez

ma diabelski wzrok

ana_lucia_cortez

mi też się wydaje ,że to przez samoopalacz bo w Otchłani Namiętności wygląda jakby była na twarzy taka brudna...

ana_lucia_cortez

Ja także nie mogę na nią patrzeć, strasznie szczerzy zęby.

ana_lucia_cortez

Ewidentnie przegina z solarium, jest pomarańczowa, co zaprzecza teorii że to kwestia karnacji, poza tym odwołując się do tematu jej "urody", nie świadoma tego, że ma niemieckie korzenie, śmiałam się że wygląda jak taka typowa Niemka z twarzy, mimo tego małego defektu, trzeba jej przyznać, że ma świetną figurę, której można jej naprawdę pozazdrościć,może i przesadzę, ale moim zdaniem lepszą niż Boyer, mimo tylu lat różnicy :)

lotka120

zgadzam się, figura to inna sprawa, a co do karnacji skłaniam się jednak ku samoopalaczowi, bo czasami jest bledsza ;-) pozdrawiam

ana_lucia_cortez

To,że wszędzie gra zła aktorkę nie oznacza,że jest taka, nawet jako zła aktorka polubiłam ją. Nikogo tak dawno nie lubiłam w telenoweli:) Ogólnie babka fest.

Agencik22

Fenomenalnie gra czarne charaktery :)

ana_lucia_cortez

uważam, że jest przepiękna i bardzo oryginalna. Ma hipnotyczne oczy, niesamowite, jedne z najpiękniejszych jakie widziałam.

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

A nie prawda bardzo dobrze wygląda jak na swoje lata, choć przypuszczam, że miała jakieś zabiegi na twarz. Jeśli chodzi o solarium to myślę, że po prostu nie chce wyglądać na tak chorą jak jest w rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones