Saffron Burrows

Saffron Dominique Burrows

7,4
3 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saffron Burrows

W filmie pt. "Troja" swoją urodą i grą przycmiła Helenę. A przecież to właśnie od niej powninien bić blask. W końcu przyczyniła się do wojny, a o jej urodzie krążyły nielada plotki. Burrowes była bardziej wyrazista i prawdziwa. To ona nadała temu filmowi blask.

użytkownik usunięty
Elusia

msz całkowitą rację! Nie tylko dużo lepiej zagrała od Diane, to jeszcze miała taką cudowną, naturalna urodę. Te duże, mądre, lekko zmęczone oczy, dużo piegów na nosie... Cudo!

użytkownik usunięty

Znowu zazdrosne kobiety w akcji. :)
Diane była jest i będzie piękna choć wiele panien nie może tego znieść jak widać. :)
Pozostałe panny stanowiły tło no może poza Rose.

Zgadzam sie z autorem(ką) tematu. Wedlug mnie Daiane nie jest jakas zjawiskowo piekna. Co prawda to prawda jest ladna, ale bez przesady! Saffron jest ladniejsza! Kiedy ogladalam troje nie moglam sie nadziwic dlaczego tak dobrali ich role a nie na odwrot! No coz rozne sa gusta, ale dla mnie Saffron jest conajmniej dwa razy ladniejsza od Daiane.

Elusia

Macie całkowitą rację. Poza tym Saffron jest doświadczoną aktorką, potrafi grać, to nie jest jakaś tam modeleczka jak Kruger, która pokazała tyłek i już niby z niej wielka gwiazda. I o co tu być zazdrosną? Prędzej o Saffron. :)

Elusia

do diane nawet nie ma sensu jej porównywać... i jej postać miała lepszego faceta

marian_ka

Włąśnie, po co miała grać Helenę i zamiast z Hektorem być z tym Parysiątkiem?

Elusia

Burrows jest bardzo ładna, ale Kruger pasowała do roli Heleny, zresztą nieźle się dobrała z Bloomem, Burrows by do Blooma nie pasowała(jak ja tego Parysa nie lubię, Bloom w innych filmach mi nie przeszkadza, ale w tym był okropny).

Veda12

Bloom w każdym filmie jest okropny i koszmarny.

Elusia

prawda, diane kruger jest przereklamowana, wszystkie słodkie blondynki wyglądają tak samo, niedługo ne będzie można ich odróżnić. burrows jest ekstra, byrne też była ok, ale saffron lepsza. i jeśli komus miałam bym zazdrościć, byrne połączonej z saffron - urode sb i wiek rb ;) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Elusia

Etam ja tez bym wolala grac jej postac a to ze wzgledu na Erica Bane:))))Szczesciara:)A co do Diane to nie uwazam jej za dobra aktorke tak samo jak Orlanda ale pasowali w filmie do siebie:))

Saffron > Diane.

Krolik_Pudding

Podzielam zdanie :) Saffron piekniejsza, Diane- do roli Hleny mi nie pasuje, nie jest wystarczajaco piękan :/

Elusia

właśnie - szcześciara :D grać żonę Hektora to chyba najlepsza rola jaka mogła sie przytrafić kobiecie w tyym filmie :D Diane jest piekna, nie ma co ukrywać, ale faktycznie, - Saffron ma coś w sobie takiego- niezwykłego, jest po prostu przepiękna :D!! No ale w końcu Hektor zasłużył sobie na najlepszą laskę ;-). Pasowali do siebie - oboje uwielbiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones