Sam Witwer

Samuel Stewart Witwer

6,3
943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Witwer

Czytałem komentarze pod Being Human US i ludzie oskarżają go o "drętwe" granie moim
zdaniem taki jest "urok" tego aktora. Bardzo go lubię . Nagrał bardzo fajną płytę w zupełnie
ekstremalnym stylu ;] niestety zakupić ją można tylko za granicą. Ode mnie ma 10/10 za styl
:D

kurtc

możesz mi podać nazwę zespołu lub tytuł albumu?? Bo jakoś dziś nie wychodzi mi szukanie :)

gosiaczek193

dobra ogarnęłam już :D
:) posłuchać można
Jak dla mnie gra fantastycznie ( mówię tu o mimice twarzy ) i masz rację to jest jego "urok". :D

kurtc

Zgadzam się w zupełności - ma specyficzną mimikę, ale w tym cały urok. Nie gra drętwo, ale zupełnie dobrze. Taki Keanu Reeves to dopiero gra sztywno, prawie nie rusza szyją jakby kij połknął, a uwielbiają go miliony, w tym i ja nie odmawiam sobie filmów z tym aktorem.
Pozdrawiam.

kurtc

Pierwszy raz zobaczyłam go w "Smallville" i nie byłam nim zachwycona, ale z czasem przekonałam się do niego. :) Co do jego gry aktorskiej to trudno oceniać zaledwie po paru produkcjach, w których przeważnie gra potwory... :)
Natomiast jeśli idzie o The Crashtones, to uwielbiam tą płytę, a zwłaszcza utwór "Black Dress". Szkoda, że tylko jedną nagrał. :(

NidhoggVrede

Akurat smallville było idealnym popisem jego zdolności aktorskich : jedna osoba ,w której był ratownikiem medycznym,spoko kolesiem,gościem który miał ciemną stronę i którą odkrywał,poznawał a ostatecznie walczył. Jednocześnie był zakochanym desperatem ...on jest niesamowity. Idę odkrywać jego muzyczne osiągnięcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones