Sammi Hanratty

Samantha Lynne Hanratty

7,0
744 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sammi Hanratty

Gdy kiedyś oglądałam film "Amerykańska dziewczyna", zastanawiałam się, dlaczego do roli głównej wybrali taką dziewczynkę. Nie podobała mi się ani wizualnie, ani nie powalała grą aktorską i w dodatku miała w sobie coś irytującego. Niedawno obejrzałam "Zaginiony medalion: Przygoda Billy'ego Stone'a" i byłam bardzo zaskoczona. Sammi wypadła świetnie. Wyraźnie wyrosła i ma zadatki na naprawdę piękną kobietę o interesującej urodzie. Mam nadzieję, że za parę lat zagra w jakiejś poważniejszej produkcji, bo z chęcią zobaczę, jak będzie rozwijała się dalej. Oby ktoś pomógł jej starannie dobierać role. Szkoda byłoby, gdyby zmarnowała się na jakichś szmirach. Oczywiście nie twierdzę, że jest dobrą aktorką, bo jeszcze trochę pracy przed nią, ale na pewno zapowiada się ciekawie.

eveline_v

Zgadzam się w pełni.Znam ją tylko z Salem i właśnie specjalnie szukałem,co to za dziewczę przecudnej urody.Muszę powiedzieć,że wyróżnia się na tle reszty aktorek z tego serialu,młoda jest,więc podejrzewam,że będzie tylko lepiej,bo wszystko przed nią.No i urodę ma dosyć ciekawą.Może powolutku coś z niej będzie,czas pokaże.

eveline_v

Fajnie gra. Widziałem trochę filmów z nią. Jest bardzo utalentowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones