Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

W sumie to dziwne bo podobno zarobił najwięcej ze wszystkich aktorów w historii,a pare ról miał naprawdę wybitnych!

wojownik_filmweb

nie ważne ile zarobił w ilu wspaniałych filmach zagrał, ja jak patrze na role tego aktora to widze że w każdym filmie gra tak samo jednakowo, facet jest nudny, jaki film bym nie obejrzała z jego udziałem, to tak jakbym widziała jedną i tą samą role.

ScaRLeTT234

Tak bo jak już jeden napisał za każdym razem gra murzyna...Równie dobrze można powiedzieć,że każdy inny gra to samo.

wojownik_filmweb

ehhh, murzyn czy białasa,co za różnica niektórzy aktorzy umią zaskakiwać w niektórych rolach, no np. dicaprio w filmie co gryzie gilberta grepa czy jak sie ten film nazywał. a ten gra tak jak jakaś stara wersja programu jak mu sie nie zainstaluje dodatków to cały czas będzie jedna i ta sama wersja kumasz :) już nie wiem jak ci to prościej wyłożyć albo facet nie umieć wcielać sie w różne role albo jeszcze nie dostał tej konkretnej " wyzwania" hih

ScaRLeTT234

Szczerze. Nigdy nie widziałem go w takiej roli jak w Django. Śmieszny, scibski, zdzidziały, murzyński niewolnik ale jednak wyżej postawiony niż reszta niewolników.

Szikak

wścibski* zdziadziały* ;)

ScaRLeTT234

Zawsze taki sam? To trochę tak jak powiedzieć że Robert De Niro jest kiepski bo zawsze gra twardo. Nawet jak gra kluska to i tak nie jest aldente.
Django / Kula / Negocjator / Strzelając śmiechem / Niezniszczalny, no sorry, ale jak dla mnie to wszystko aktorskie perełki w jego wykonaniu.

CREATOR_filmweb

te tytuły co wimieniłaś nie widziałam tych filmów, ale pewnie coś w tym jest często trafia się do filmu gdzie nie trzeba si ę wykazać wielu aktorów tak ma prawie wszyscy :)trafiają w swoim życiu na kilka roli a my widzowie oceniamy no i tak to wyszło może masz racje nie trafiłam na te filmy gdzie zagrał najlepiej jak mógł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones