Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

W ciekawostkach pisze że Samuel L.jackson użyczył swego głosu w GTA SAN ANDREAS!!! Mam pytanie czy wie ktoś która postać gada jego głosem ??

Zecke23

Sorry nie w ciekawostkach tylko w wiadomościach

Zecke23

Samuel L. Jackson podkłada głos skorumpowanemu gliniarzowi i wrogowi CJ'a - oficerowi Tenpenny'emu. Moim zdaniem, ta świetna gra powinna zostać do bazy filmwebu (na imdb.com już jest...), ale ja nie dodam, bo nie wiem, czy jest w ogóle sens, bo dodałem Vice City (do którego spoooro aktorów użyczyło głosów) i wciąż czeka na akceptację...

Zecke23

to nie wiedziałeś?! kurna, człowieku! przecież jak koleś w grze przemówił to od razu wiadomo, że to Samuel!

Satch

e bo ja omijam filmiki jakoś nie chce mi się ich oglądać.....

Zecke23

stary nie wiesz co tracisz. wiekszosc jest po prostu swietna.

Zecke23

Nom zgadzam się świetnie jego głos pasował do tego policjanta :). Ogółem lubiiłem jakoś tego gliniarza, chociaż zasłużył sobie na taki los na końcu gry :P. A i trochę to jest dziwne, że nie jest nic napisane na stronie tej, że podkładał głos w GTA.

Osiol

Wogóle cała seria GTA jest wspaniała, i chociarz tylko dlatego powinna zostac dodana do bazy... szczególnie głosy podkładanych postaci, w tym Samuela i kilku innych

Zecke23

Szkoda tylko, że nie zauważyłem w grze odniesień i cytatów odnoszących sie do Pulp Fiction (choć nie wiem, bo też zwykle omijam filmiki) i dialogów Julesa, poza tym odniesień do Marsellusa i słynnego 'I'm gonna get medieval on your ass' :D.
Pozdrawiam fanów tego świetnego aktora i San Andreas...

Bruce_Lee

Zgadzam się i myślę że powinni nakręcić SAN ANDREAS i VICE CITY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones