Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Samuel powinien być w TOP10

użytkownik usunięty

Samuel powinien być w TOP10 dlaczego ? Bo super gra, nawet w gniotach gra rewelacyjnie, nie to co Edwart Norton (laluś który jest w top10).

nie wiem jak Ci odpowiedzieć.. nie chce Cię obrażać więc może tylko, że najwidoczniej nie masz pojęcia o kinie.

Idź obejrzeć Węże w samolocie albo zemste shitów... jak dorośniesz zobacz ciekawsze filmy z bardziej złożonymi postaciami i poznaj aktorów którzy nie grają w każdej roli tej samej postaci.

sol82

Odezwal sie znawca;] Moim zdaniem Jackson zasluguje na lepsza lokate, szkoda, ze ludzie go nie doceniaja.

mad21a

Był swego czasu wysoko, po jakichś rewolucjach na filmweb strasznie spadł i już się nie podniósł zbyt wysoko. Samuel to Genialny aktor coraz częściej grający w filmach słabych stąd brak jego osoby w TOP 10

mad21a

jeszcze nie tak dawno L Jackson był wysoko w rankingu, niewiele mu brakowało do TOP 10. Były jakieś rewolujce w rankingu jakiś czas i po tych rewolucjach nie zdołał się już podnieść tak wysoko. Samuel to genialny aktor, który niestety ostatnimi czasy gra w filmach słabych, przez co traci szacunek wielu widzów. Takie filmy jak jumper, czy Spirit -duch miasta nie pomogły mu na pewno.

grabarz91

Zgadzam się ostatnio nie wybiera ciekawych filmów, ale u mnie ma zawsze
szacunek chociażby za Pulp Fiction czy za Trenera.
Trochę się martwie bo Samuel jest coraz starszy i nie wiem czy jeszcze
zdoła potwierdzić swój talent w jakimś dobrym filmie...
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones