Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

ma 60 lat i od 20 lat nie zmienił się w ogóle. Swoją drogą aktor znakomity.

Szajba

zgadam się! Tak teraz patrze i myśle że może on jakiś pakt z djabłem podpisał;p hehe. Wrzyciu bym mu 60 nie dał, byłem przekonany ze on ma troche ponad 40. ALe trudno sie dziwic Tina Turner też nie wyglada na swój wiek;p

vann2

Heheheh,jedno mnie śmieszy.Mianowicie koleś podpatrzy jakiś wątek poruszony w innym temacie i rozpoczyna nowy temat,poruszający dokładnie tą samą sprawę (tutaj chociażby odnośnie wieku Jacksona,albo przykładowo na forum filmu Omen - dziesiątki tematów w stylu Omen<-->Obcy).Chcecie udawac ambitnych,żeby zostac zauważonym? Żałosne.

Btw. Pierwszy raz widzę wyraz "wrzyciu",co on oznacza?

_Mario_

Żałosne jest to, że wyciągasz wnioski na podstawie właściwie, żadnych argumentów. Nie widziałem tego watku madralo.

Szajba

Po prostu irytuje mnie,jak już wcześniej wspomniałem,zakładanie kilkuset tematów,które poruszają właściwie ten sam wątek.Użytkownicy nie potrafią zrozumiec,że większośc obecnych tu po prostu ich oleje.W tej chwili nie mogę podac ci innego przykładu takiego tematu,bo widocznie moderatorzy wzięli sprawy w swoje ręce.Możesz jedynie wierzyc mi na słowo (albo i nie),że takich tematów było przynajmniej ze 20.Dobra,powiedzmy,że zwracam honor.Podobna sytuacja jednak jest w przypadku jakiegokolwiek filmu na tej stronie.Autor zakłada nowy temat tylko po to,żeby nabazgrac coś w stylu "Swietny film!!!!! Naprawde polecam!!!!!!!!!!! 10/10 :))))".Jest w tym jakiś sens?

_Mario_

Jakiś jest skoro tyle ludzi zakłada tyle tematów. Ale do rzeczy nie wiem, dlaczego, ale jakoś w większości roli gra ludzi którzy "Nie dają sobie w kasze dmuchać". Z jednej strony szkoda że tak późno został dostrzeżony, ale z drugiej dobrze że zna deski teatru, co niewątpliwie mu się przydaje. Bardzo podobał mi się w "Książę w Nowym Jorku" , zagrał tam bardzo dobrze tego bandytę :P

Irenicus

Czasami role oddają prawdziwą twarz aktora. Często nawet dobiera się aktorów aby w roli którą mają odegrać czuli się jak najlepiej, a wręcz niekiedy grali samych siebie.

vann2

Kup sobie słownik ortograficzny ............ :|

Badi_2

noi.................?<treść komentarza za krótka>

szponter

"noi..............." nie używaj też przekleństw na forum, pohamuj swój gniew i skup się temacie rozmowy a nie twoich relacjach z innymi uczestnikami tego wątku.

Szajba

Jak Beata Kozidrak xD Bajm i te sprawy ;]

Szajba

Jeny, w życiu nie dałabym mu tylu lat :|... Świetny z niego aktor i byle najdłużej mógł grać ^^..

Szajba

No... koleś ma się fajnie xD ciągle młody...
Tą samą zaletę możemy przypisać Jackiemu Chanowy. Też nie wygląda na te swoje 60 lat xD

Nefertete

Ta samo można powiedziec o aktorach z mody na sukces. Wcale sie nie zmieniaja:P

Karolcia_16

Świetny afroamerykański aktor, który w niejednym filmie powinien dostać nagrody i to nie byle jakie.Rewelacyjne role miał zwłaszcza 10 lat temu kiedy brał udział w świetnych filmach dzięki min. robiły się arcydziełami. Nigdy nie zapomne jego roli w "Star Wars" gdzie bardzo mi sie podobała jego rola Mace Windu, a kiedy niestety zginął, aż mi było go szkoda.
10/10! moja ocena bo naprawdę na nią zasługuję.

użytkownik usunięty
Karolcia_16

nie zmienia się ich styl grania, ale Ridge to już przeciez stary dziad.

Ridge zgoda, ale np. Eric się nie starzeje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones