Sarah Jessica Parker

7,2
9 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Każdy z Was nazywający Sarah koniem, paszczurem i brzydalem sam z pewnością jest podręcznikowym przykładem ideału piękna...ale papier wszystko przyjmie. Sam fakt, że potraficie z taką zajadłością oceniać czyjś wygląd czyni z Was ludźmi brzydkimi. W rzeczywistym świecie jesteście przepełnieni kompleksami a lekarstwem na Wasze słabości są inwektywy pod czyimś adresem. Brak Wam będzie argumentów więc i mnie się zaraz dostanie ale w głowie mi się nie mieści, że można kogoś nazywać "j.ebanym koniem"...Ilu z Was odważyłoby się nazwać tak kogoś w oczy bo w internecie odważnych nie brak..

użytkownik usunięty
masachiko

Ja nigdy nie nazwał bym jej koniem. Cholera, w ogóle nie wydaje mi się ona brzydka! Przypomina mi nawet trochę Celine Dion

Dokładnie.Nazwanie tych obu kobiet końmi,to obraza dla tych pięknych pełnych gracji zwierząt.

użytkownik usunięty
Resfilm

Yyy... zabrzmiało to trochę dwuznacznie, ale się zgadzam! Też uważam że konie potrafią być piękne chociaż w ogóle się nimi nie interesuje.

masachiko

Nie uważam że jest brzydka czy jak o niej piszą .Aktorsko jest na 7 nie jest to słaba aktorka potrafi przykuć wzrok .

masachiko

Ej. Ja nie uważam, ze jest brzydka. W filmie "Pole rażenia" była nawet seksowna. Wszystko zależy od pewnej koncepcji ustawienia roli i charakteryzacji do tej roli. Poza tym zdobyła sławę po "Seksie w wielkim mieście" i nikt jej już tego nie odbierze.

masachiko

Widziałem piękniejsze rozjechane żaby na autostradzie. I nie występujemy w hollywoodzkich filmach - w przeciwieństwie do tego konia.

masachiko

A to jest ciekawe, że na forach naprawde ślicznych kobiet można przeczytać najwięcej negatywnych komantarzy nt ich wyglądu,
a tych brzydkich wiecznie ktoś broni, starając się z całych sił zaprzeczyć rzeczywistości.
:D

Holly85

Generalnie o gustach nie powinno się dyskutować bo gusta są różne. Według mnie Jessica ma oryginalną urodę I choć biorę pod uwagę, że w jej przypadku to dyskusyjna kwestia, to po prostu nie rozumiem jak można obrażać czyjś wygląd. A jeśli chodzi o obrażanie kobiet, których uroda jest niezaprzeczalna to wychodzi z innych kobiet zwykła zawiść.

masachiko

Tyś ładniejsza masaczika :))

masachiko

Tak, Sarah Jessica Parker w mojej ocenie jest szkaradna, ja też i to bardzo, ale do telewizji się nie pcham.

masachiko

Dla jednych może być brzydka, dla innych piękna. Dla jeszcze innych zupełnie przeciętna. Według mnie jest brzydka, ale co z tego? Każdy ma prawo do opinii, i nie każdy musi się z tą opinią zgadzać. Nikt nie musi być piękny lub brzydki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones