Sasha Pieterse

7,4
2 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sasha Pieterse

96 !

użytkownik usunięty

jest z mojego rocznika, nigdy nie dałabym jej 17 lat . wygląda na starszą .

Ja jestem z 97 ;D Dałabym jej tyle co ma - czyli 17. Wygląda na taką. Może zachowanie ma i starszej osoby, ale z buźki jeszcze dziecinna :)

użytkownik usunięty
bellatrixx_2

moim zdaniem wygląda na starszą, ale każdy ma prawo mieć własne zdanie ;)

bellatrixx_2

jak dla mnie wyglada na troszeczke zrobiona ...

Kasmilla

Jeśli oceniacie jej wiek na podstawie serialu , to może sie wydawać starsza celowo. Musieli ją troche postarzyć , by nie wyglądała głupio w retrospekcjach z kłamczuchami.

Ja jestem z rocznika 95 i uważam że wygląda na te 17, więcej nie ale mniej też nie. :P

Rozalia12

jestem z '96 i myślałam, że ma ok.20

tynka33

też jestem z 96 i myślałam, że jest trochę starsza ode mnie, właśnie, że ma koło 19-20 lat :D

Ja też dałabym jej więcej, z 20 co najmniej xD aż sie zdziwiłam, że ma tylko tyle lat xD

wg mnie wygląda na jakieś 23 lata

Myślałam, że ona jest z trzy lata starsza ode mnie. Okazuję się, że to ja jestem starsza :D

69 o tak! ;)

Moderatorrr

Dla mnie wygląda na tyle i ile ma, moja siostra ma 16 lat i wygląda na 20 lol :)

Daniela_Lujan_87

Kobiety zwykle wyglądają na starsze niż są.

Moderatorrr

Ja jestem 96 a wyglądam na max 21 za to ona faktycznie wygląda na 17 widać co niektórzy nie znają się na dziewczynach

karbaro

lol ja mam 25 a dają mi mniej..może dla tego, że jestem przy kości ...eeee czy to ma znaczenie...

Daniela_Lujan_87

a znowu jak byłam młodsza, to wszyscy dawali mi więcej lat..eee...dziwne...

Daniela_Lujan_87

Jestem ciekaw czy ze mną będzie tak samo

karbaro

( przy kości) czyli bardziej gruba czy chuda ? Przyznam się szczerze że nie pamiętam tego słowa ale tak czy inaczej wydajesz się być miła dziewczyną pewnie jesteś normalna i jak każda kobieta masz małe kompleksy

karbaro

eeee przy kości tnz mam trochę ciałka :(

Daniela_Lujan_87

lol ale to niestety geny :(

Daniela_Lujan_87

Wyślij mi fote ( nie musisz pokazywać twarzy) uwierz mi znam się na dziewczynach, miałem ich wiele i wiem kiedy dziewczyna przesadza muwiąc że jest przy kości

karbaro

eee a masz facebooka? Jak tak to mogę Ci podrzucić linki na pw na mojego ?

Daniela_Lujan_87

długo nie wchodziłem na facebooka nazywam się chyba kalidow kalidow ale znam hasło poniewarz mam uniwersalne podeślij fotki ja zrobie to samo nie zawiedziesz się

karbaro

podesłała?

użytkownik usunięty
kamciax

OMG.... Chyba nie jak się przyznał, że to on ;p

Ja też 96 i tak samo byłam w lekkim szoku, kiedy spojrzałam na jej datę urodzenia.

Też mój rocznik, jak to zobaczyłam to się mocno zdziwiłam, dałabym jej jakieś 20 ;o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones