Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 694 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

Sean jest super aktorem i dlatego bardzo mnie dziwi dlaczego zgodzil sie zagrac w LXG....szkoda troche ,bo z trailera wynika ze film bedzie kiepski (zdecydowanie nie moj typ) .Chociaz gral juz podobna role w Rewolwer i Melonik....

Kseniucha

nie martw sie:)
No wlasnie. Wiele aktorow gra w nienajlepszych filmach,ale mozna skonczyc jak A.J. w Tomb Rider, albo z kiepskiego filmu uczynic cos do ogladniecia. A Connery to potrafi.Zawsze pozostaje podziwiac jego aktorstwo i o to chyba chodzi.

Arrakin

moze masz racje
moze Sean to bedzie soba, taki jak zawsze w tym filmie, ale chyba jednak sobie go odpuszcze, tzn poczekam na DVD, a co do Angeliny to z trailera Tomb Raider 2 wyglada calkiem niezle, tzn chyba bedzie lepszy niz TR1...ale w koncu czego sie spodziewac po takim filmie , uwielbiam ta gierke (wlasnie gram w TR Angel of Darkness ) ale gra to gra, a film..no coz

Kseniucha

racja...:)
Zgadza sie;) Ha, w gre tez gralam-3 czesc chyba najgorsza-najszybciej nuzaca jest i cut-scenki dosc niedopracowane::) Ta-ale ogolnie seria grywalna jest. Jednak sens robienia z niej filmu jest taki jak z Mortal Combat (aj, film widzialam niecale 3 minuty okolo, dluzej nie wytrzymalam-rekordem tylko Blade dorownalo i chyba 3 cz. Batmana). Co do Conn. fakt-nie koniecznie trzeba isc do kina aby podziwiac talent jego. Ja zapewne tez odpuszcze. Narazie leci Dwoch gniewnych ludzi i na to isc musze:)Pozdrawiam.

Kseniucha

racja;>
Zgadza sie;) Ha, w gre tez gralam-3 czesc chyba najgorsza-najszybciej nuzaca jest i cut-scenki dosc niedopracowane::) Ta-ale ogolnie seria grywalna jest. Jednak sens robienia z niej filmu jest taki jak z Mortal Combat (aj, film widzialam niecale 3 minuty okolo, dluzej nie wytrzymalam-rekordem tylko Blade dorownalo i chyba 3 cz. Batmana). Co do Conn. fakt-nie koniecznie trzeba isc do kina aby podziwiac talent jego. Ja zapewne tez odpuszcze. Narazie leci Dwoch gniewnych ludzi i na to isc musze:)Pozdrawiam.

Kseniucha

racja;>
Zgadza sie;) Ha, w gre tez gralam-3 czesc chyba najgorsza-najszybciej nuzaca jest i cut-scenki dosc niedopracowane::) Ta-ale ogolnie seria grywalna jest. Jednak sens robienia z niej filmu jest taki jak z Mortal Combat (aj, film widzialam niecale 3 minuty okolo, dluzej nie wytrzymalam-rekordem tylko Blade dorownalo i chyba 3 cz. Batmana). Co do Conn. fakt-nie koniecznie trzeba isc do kina aby podziwiac talent jego. Ja zapewne tez odpuszcze. Narazie leci Dwoch gniewnych ludzi i na to isc musze:)Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones