Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

oby żył do setki albo dłużej !!

Ignacy98

Też mu tego z całego serca życzę!

Ignacy98

Dla fanów legendarnego filmu o przygodach Jamesa Bonda mamy smutne wieści. Pierwszy odtwórca roli Agenta 007 – Sean Connery jest pod stałą opieką lekarzy, a jego stan zdrowia jest dramatyczny. Media brytyjskie poinformowały bowiem, że gwiazdor zmaga się z chorobą Alzheimera, która jest obecnie w fazie zaawansowanej.

Już wcześniej stan zdrowia aktora sprawił, że gwiazdor w wieku 80 lat całkowicie wycofał się z życia publicznego. Sean Connery nie wychodzi od dawna z domu, jest pod stałą opieką pielęgniarzy. Już nigdy nie zobaczymy go na szklanym ekranie.

Myślę, że nigdy już nie zagram w filmie. Mam wiele wspaniałych wspomnień z pracy na planie, ale te dni należą do przeszłości”, powiedział w jednym z wywiadów.

Stan zdrowia filmowego Bonda jest bardzo poważny, postępująca demencja artysty sprawiła, że aktor nie rozpoznaje już rodziny i najbliższych. Connery nie rozumie tego, co się do niego mówi. Funkcjonuje jedynie dzięki opiece pielęgniarzy, porusza się z trudem i to o lasce. Przypomnijmy, ze ostatni raz legendarny Bond pojawiła się publicznie na mistrzostw USA w tenisie, gdzie z trybun kibicował swojemu ukochanemu tenisiście – Rogerowi Federerowi. Wówczas w mediach pojawiła się mrożąca krew w żyłach informacja o rzekomej śmierci gwiazdora.

Na szczęście to była tylko plotka, którą agent aktora natychmiast zdementował, zapewniając, że Sean Connery żyje i czuje się dobrze jak na swój wiek.

conneryfan

No niestety, wiek robi swoje lata. Ale pozostają filmy.

conneryfan

Jestem w szoku, widziałem jego aktualne zdjęcia, ale nie sądziłem, że jest aż tak źle :/ na Alzheimera cierpieli też Charles Bronson i Peter Falk.

Ignacy98

Za dwa meisiace konczy 9Otkę...

Ignacy98

https://www.wprost.pl/prime-time/10356315/sean-connery-obchodzi-90-urodziny-najl epsze-filmy-z-udzialem-slynnego-aktora-jak-zmienial-sie-przez-lata.html

Ignacy98

Niestety nie dożył. :(

Ignacy98

Nosz kur** co za rok

Ignacy98

Cierpiał na paskudną chorobę, ale i tak dożył słusznego wieku 90 lat.

Ignacy98

Niestety. Ogromna strata, piękny wiek.

Ignacy98

Legenda. Niech spoczywa w pokoju... :(

Ignacy98

niestety nie udało się:( wielki żal i smutek

Ignacy98

Niestety, nie dożył [*]

Ignacy98

No niestety nie dożył :( Ale 90 lat to też sędziwy wiek

Ignacy98

Niestety nie uda się, ale i tak pięknego wieku dożył.

Ignacy98

Niestety, ale jego czas niestety już minął. Mimo to był wielkim artystą i pokój jego duszy

Ignacy98

Niestety. Odchodzi legenda. Niech spoczywa w pokoju. (*)

Ignacy98

Niestety, nie udało się.

Ignacy98

i ch*j bombki strzelił

Ignacy98

Kto by chciał żyć tyle lat? Chyba że z organizmem 30-latka. Po 70-te ludzie juz mają dosyć A Ty mu życzysz gorec 100 lat. Wstyd.

maciekb80

Niektórzy by chcieli, a tak się po prostu życzy. Wstyd.

Ignacy98

Bo nie myślą po swojemu tylko po czyjemus.

maciekb80

Fan Seana życzy mu długiego i zdrowego życia. Normalnie, gościu.

Ignacy98

Bo tradycja steruje mentalnością. A kalendarz mówi nam kiedy Co mamy obchodzić.

maciekb80

wróć tu jak skończysz 80 lat i wtedy się wypowiedz czy życzysz sobie śmierci bo jesteś stary ....

Tibn

Po 60-tce sie zawijam z tego swiata . Bogu starość nie wyszła niestety.

maciekb80

ZUS się cieszy

Tibn

I tak mi grosza nie da bo ja mi grosza nie daje. Wole krus. Tam sie płaci 400 zł raz na kwartał A emerytura niewiele mniejsza od zusowskiej

maciekb80

a myślisz skąd krus ma na emerytury z Zusu

Tibn

Przez brak interpunkcji to zdanie nie mam pojecia jak czytać.

maciekb80

współczuje

Tibn

Akurat.

maciekb80

jeszcze zdarzysz zostać nauczycielem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones