Sebastian Pawlak

6,9
2 848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Pawlak

w filmie "czeka na nas świat" zagrał beznadziejnie. pomijając że nie przyjemnie mi się na niego patrzyło to w dodatku sam film jest pusty. każdy wie jak jest i nie trzeba o tym kręcić filmów tym bardziej z kiepskimi aktorami.

Avenger

kiepski to jest Twój gust.

Avenger

Na pewno o wiele bardziej ambitniejszy jest niż to gówno co masz na awatarze

jotubyl

nawet nie wiesz co przedstawia ten avatar, a jednak komentujesz i nazywasz gównem ... i to jest ambitne ? pajac

Avenger

Jak nie wiem!!! gównianego Fiata Uno gdzie pewnie taki marny polaczek jak ty pracował na niego 7 miesięcy ma coś on więcej do przekazania? Co też może mądrego przedstawiać Fiat UNO:D człowieku wytłumacz mi!!

jotubyl

gratulacje tępaku ... avatar przedstawia Tipo GT a nie żadne UNO .... ALE BŁYSNĄŁEŚ buhahahaha idź się do edukuj z zakresu motoryzacji. BTW kupiłem go za 1/4 wypłaty, żeby narzeczona nauczyła sie jeździć po zrobieniu prawka ....
aha i sądząc po twoim odniesieniu "polaczek" pewnie siedzisz w anglii na zlewozmywaku lub sprzątasz ulice za 1000 funtów, przyjeżdżasz do polski i uważasz się za lepszego buhaahahaha.
nie miałeś się do czego przyczepić to avatar zaczął ci przeszkadzać, a teraz ośmieszasz się jeszcze bardziej więc sugeruję abyś więcej już nie pajacował w tym temacie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avenger

avenger idź oglądać milionerów

amarantus

czegoś bardziej konstruktywnego nie jesteś w stanie wymyślić ?

Avenger

nie łapiesz a to już twój problem. następny

amarantus

FW jest miejscem gdzie każdy może wyrazić swoje negatywne lub pozytywne zdanie na temat filmu, aktora, reżysera, muzyki, gry aktorskiej itd.. jednak ty zdecydowałeś się nie pisać nic konkretnego tylko walić ogólnym spamem
widzę że nie potrafisz wybrnąć z tego co napisałeś więc stosujesz standardowe teksty internetowych "inteligentów"
" nie łapiesz" " nie rozumiesz głębi" " masz problem" itp itd.
może umówmy się tak : jeśli potrafisz potrafisz racjonalnie opisać dlaczego nie zgadzasz się z moim zdaniem w tym temacie to przestań spamować . pozdrawiam

Avenger

Ja po prostu uważam, że masz kiepski gust...do tego jesteś jak dziecko piskliwy i bez wyobraźni.

amarantus

nie tylko "internetowy inteligent" ale i "netowy psycholog" nie znasz ludzi a ich oceniasz ... dobre.
no i kwestia dyskusji o gustach ... o zgrozo.
czy nie wspominałem coś że jesli nie potrafisz napisać nic konkretnego to chociaż nie spamuj ? bo nie wiem jak inaczej określić nic nie wnoszące do tematu wypowiedzi ... spam

Avenger

co byś zjadł?

Avenger

poza tym jednym filmem zagrał jeszcze w kilku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones