Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Świetna rola, mam nadzieję że Selenka powalczy chociaż o jakieś nominacje w nadchodzącym sezonie nagród. Widać duży progres na przestrzeni lat jeśli chodzi o jej zdolności aktorskie, oby tak dalej...

IceOrangePL

Gra interesująco osobę zgryźliwą. I ok, Ale właśnie zacząłem oglądać drugi sezon i wygląda jakby ją użądliła osa. Nie lubi ćwiczyć, ok, ale mogłaby też zmienić dietę.

per333

To co piszesz jest obrzydliwe, je*ać body shaming. Btw Selena choruje na toczeń, który wpływa na jej wygląd, kształt twarzy i wagę. Nie to, że gdyby była zdrowa to nie miałaby prawa wyglądać jak wygląda, byłoby to równie uzasadnione.

IceOrangePL

Masz rację.

IceOrangePL

Zgadzam się fajnie gra w tym serialu ,kurcze oby tak dalej ,jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony .
A co do Twojej drugiej wypowiedzi ,oczywiście każdy ma prawo wyglądać jak mu się podoba ,choć moim zdanie "body positive "też nie jest do końca zdrowym ruchem .

IceOrangePL

Żadna świetna rola. Koło aktorki to ona nawet nie stała. Drewniana jest niesamowicie. Ulała się tylko jak świnia i już nawet ładna nie jest, więc straciła swój jedyny atut.

Orzeszek_120

A mogłeś milczeć, a tak wiemy ile g... w tobie siedzi.

Sally_6

Nie otarłem się nawet o cokolwiek innego niż prawda.

IceOrangePL

Drewniana, ale rozumiem, że serial z dziadkami gorzej by się sprzedał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones