Seul-gi KimI

8,6
150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seul-gi Kim

Jej największym pragnieniem jest uciec od współczesnego świata i przenieść się gdzieś daleko. Życzenie zostaje wysłuchane i kiedy skacze na kałuże, nurkuje w niej cała i przenosi się na dwór królewski w epoce joseon, w chwili gdy są wznoszone modły o deszcz po trzech latach suszy. W czasie zamieszania jakie wybucha przebiera się w szaty eunucha(domalowała sobie flamastrem wąsy hehehe). Wkrótce jednak zostaje przyłapana, a król w przypływie łaski pozwala jej rozwiązać zadanie z równania pitagorasa, aby dowiodła swojej przydatności. Dziewczyna sprawia się z tym w 2 min i tak zostaje królewskim doradcą. Reszta jak to w dramach :)

Witaj ja Splash Splash Love widziałam fajny, zabawny miniserial szkoda ,że nie można go ocenić tutaj. Jeśli lubisz tą aktorkę to polecam ci miniserial Queen of the Ring z 2017 roku ja go oglądałam z angielskimi napisami chociaż może już widziałaś???
Fabuła- Pewien złoty pierścień ukrywa jeden z największych sekretów pewnej rodziny. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
Mela0203

Tak, już mam ja za sobą. Z takich krótkich minidram to w tym roku była też fajna "Naked Fireman" - zgrabne połączenie komedii pomyłek z kryminałem. Jeśli lubisz dramy z takim typem humoru to polecam ci lecąca obecnie "Strong Woman Do Bong Soon"(Him-ssen yeo-ja do-bong-soon). Również pozdrawiam.

Jeśli chodzi o dramę "Strong Woman Do Bong Soon" to ja ją od początku oglądam fajna drama idzie się wiele razy pośmiać. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones