Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Oglądałam z nią ''Cudownie tu i teraz'' i nie mogłam się napatrzeć. Nie tylko jest prześliczną
dziewczyną, ale również magnetyzującą. O talencie nie wspominając. No, właściwie to
wspominając, bo ma niemały. Mam nadzieję, że jej ''5 minut sławy'' potrwa nieco dłużej, jest młoda,
a już przyciąga widza nie tylko wyglądem, ale i charyzmą.

użytkownik usunięty
BeeBee61

Fakt - nie można oderwać od niej oczu...

Mimo, że jestem dziewczyną to mam to samo xD Przede wszystkim ma cudowne oczy! :)

użytkownik usunięty
agg16

Nie no ma niesamowitą urodę ;)

agg16

Dzięki, poprawiłaś mi humor, bo już myślałam, że coś jest ze mną nie teges, skoro zachwycam się urodą innej kobiety, zamiast jej zazdrościć. Piękna jest...

zuzanna_90

Zgadzam się. Nie dość, że piękna to jeszcze utalentowana cholera! ;)

użytkownik usunięty
BeeBee61

Wyjątkowy typ urody. W niektórych ujęciach wydaje się zwyczajna, a w innych zjawiskowo piękna przez co można się w niej zatracać bez końca :)

Sliczniutka jest, przypomina mi Kate Winslet z mlodosci

Coś jak Emma Watson, jak taka dziewczyna z sąsiedztwa - niby przeciętna, a momentami ma w sobie coś tak niesamowitego, że przyspiesza serce :)

BeeBee61

obejrzałem niezgodna porostu trzyma film genialna aktorka!

barry3399

Chyba oglądaliśmy 2 różne filmy a tej aktorce dawać taką ocenę to już przesada w najczystszej formie.

BeeBee61

Podoba mi się jej gra,jest taka naturalna i wydaje się być sympatyczna :).
No i fakt,jest bardzo ładna.

BeeBee61

No to polecam jej najnowszą produkcję - dreszczowiec "MIZANTROP" - tutaj to pokazuje warsztat! https://www.filmweb.pl/film/Mizantrop-2023-10000484 "Człowiek decyduje tylko o tym, czy zostanie zakopany, czy skremowany", mówi jej przełożony. I oddaje sens całej historii... Sonduje coś zupełnie nowego, że w tym tzw. nowoczesnym świecie, nowoczesnym społeczeństwie jest coraz mniej miejsca dla ludzi, a coraz więcej dla technologii... Człowiek nie ma szans. Ale bohaterka Shailene, pomimo mizantropii, nie poddaje się, walczy do końca, choć ten świat, administracja, procedury, a przede wszystkim ludzie - wcale jej tego nie ułatwia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones