Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

że nie zagrała w igrzyskach

Siwy280987

Miałaby zepsuć kolejny film? Lepiej nie. :)

CasperChase

Dlaczego tak uważasz ?

Siwy280987

Czekałem na "Spadkobierców"- zawód. "Cudowne tu i teraz" - to samo. W zwiastunach do "Niezgodnej" oraz "Gwiazd naszych wina" również zupełnie nie pasuje, przynajmniej według mnie.

Na razie w żadnej produkcji nie zaskoczyła mnie pozytywnie, a sądząc po wywiadach z nią przeprowadzonych, jest bardzo kapryśną dziewczyną. Do roli Cztery w "Niezgodnej" wybierała partnera bardzo dokładnie, gdyż nie lubi chłopaków wiotkich i nieumięśnionych. Boję się, co by zrobiła z Peetą.

CasperChase

No może się rozkręci dajmy jej szansę :)

Siwy280987

Daję jej szansę, ale na razie jej nie wykorzystuje. :)

Siwy280987

No ty juz jestes zakrecony.

karpiok23

Coś nie tak?

Siwy280987

Nie ale chodzi mi o to że Jenifer bardziej od niej pasuje do Igrzysk śmierci.

karpiok23

Tak:) Jennifer jest Katniss po prostu.

CasperChase

To ciekawe bo Ansel Elgort jest bardzo szczupły a jednak zagrał jej ukochanego w innym filmie.

IKnowWhatYouAre

Rola Augustusa to zupełnie inna bajka. Do roli Cztery chciała prawdziwego mężczyzny i dostaliśmy dorosłego faceta zamiast zadbanego młodzieńca;-)

CasperChase

I słusznie chociaż Theo nie wygląda na 18-lat.

IKnowWhatYouAre

A powinien. Nigdy jakoś nie obchodzi mnie zmiana wieku bohaterów, ale na ekranie podchodziło to pod pedofilię.

CasperChase

No dosyć dziwne to było. On jest chyba od tej aktorki starszy grubo ponad 10 lat... O, shit. W między czasie sprawdziłam. On jest od niej starzy 7 lat. Staro wygląda.

IKnowWhatYouAre

Wygląda jak jej dużo starszy brat. Nieprzyjemna chemia ekranowa niestety.

CasperChase

Dla mnie też było dziwne kiedy się całowali.

CasperChase

Four nie był wiotki ani nieumięśniony, także moim zdaniem Theo wygląda bardzo fajnie. A to, że jest sporo starszy niż postać, którą gra to naprawdę nic nowego w kinie :D

Siwy280987

Nikt nie pobije Jennifer Lawrence. Dziewczyna jest niesamowita i mówię to po kilku filmach z jej udziałem, które miałam okazję obejrzeć, nie tylko po Igrzyskach

Co do tej tu, to rzeczywiście póki co niczym się nie wyróżniła, ale zobaczymy jak zagra w Niezgodnej

tolerancja91

Nikt nie pobije Jennifer? Dlaczego w ogóle porównywać obie dziewczyny do siebie? Lawrence świetnie zagrała w Igrzyskach, a Woodley w Niezgodnej. Właśnie wróciłam z kina i uważam, że poradziła sobie na prawdę dobrze :) Tak jak ktoś wyżej wspomniał, że nie pasuje mu za bardzo do 'Gwiazd naszych wina' to ja uważam, że nadaje się do tej roli idealnie. Czekam tylko, żeby się przekonać :D 'Cudownie tu i teraz' też było spoko, ale moim zdaniem ta dziewczyna potrzebuje więcej różnorodnych ról, a nie tylko dramatów. Ja ją przynajmniej z takich ról kojarzę... Uważam, że ma talent i jeszcze nie raz pokaże na co ją stać. Do tego bardzo ładna jest, więc miło się patrzy :)

agg16

Ja miałam mieszane uczucia co do Woodley po tym, jak widziałam ją w Tajemnicy Amy (tylko kilka odcinków, ale jednak). Kompletnie mi nie podeszła.
Ale po kilku filmach z jej udziałem, powoli zmieniam zdanie. Myślałam, że nie poradzi sobie w Niezgodnej, jednak uważam, że świetnie do tej roli pasowała.

Siwy280987

Jen jest świetną aktorką, ale moim zdaniem Shai pasuje bardziej wyglądem. W Niezgodnej poradziła sobie genialnie ;)

Sylwja_Wowwow

No właśnie o to mi chodzi że bardziej wyglądem by pasowała

Siwy280987

moim zdaniem nie.sądze że Lawrence lepiej pasuje i dobrego wyboru dokonali :)

Siwy280987

No właśnie. Jennifer musieli tylko przyciemnić włosy bo ma szare oczy jak Katniss. Shailene ma oczy ciemne i jasne włosy. jedynie drobna sylwetka pasuje.

Siwy280987

Moim zdaniem poradziłaby sobie z rolą Katniss, ale ciężko sobie wyobrazić "Igrzyska Śmierci" bez Jennifer Lawrence. Dla mnie większym zmartwieniem jest to, że Shailene Woodley odrzuciła tytułową rolę w filmie "Carrie", gdyż zdecydowanie lepiej by pasowała niż Chloë Grace Moretz.

Siwy280987

Nie. Lubię Shailene,na pewno poradziłaby sobie z rolą Katniss,ale Lawrence jest perfekcyjna w tej roli. Nie ma dla mnie innej Katniss. Tak samo jak Shailene to dla mnie Tris i nikt inny.

orphe

Tak samo jak Tris to dla mnie Shailene i nikt inny. Tak miało być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones