Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
31 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Może i nie jest super extra aktorką
(wszystko przed nią!), ale ma coś w sobie bliżej nieokreślonego, jakby jakąś tajemnicę, która mnie jak magnes do niej przyciąga i niemal zawsze sprawia przyjemność.. Dlatego uwielbiam z nią filmy! Uwielbiam ją z całą jej niedoskonałością!!!

natasza_szczecin

Kurcze, jak przyjemnie przeczytać, że ktoś też tak ją uwielbia :) U mnie Shailene jest na 1. miejscu z ulubionych aktorek i póki co żadna jej nie przebija :)
I wiesz, ciekawie napisałaś o tej tajemnicy, bo coś w tym jest i przez chwilę zastanawiałem się, jakimi słowami można by spróbować to rozwinąć i opisać ją.
Ale tak sobie myślę, że może nie ma potrzeby, bo najważniejsze, że z takich lub innych powodów bardzo ją lubimy.
I wiesz, jakie to jest może nieważne i niewarte zwracania na to uwagi, to i tak przykro się czyta, gdy ludzie po niej jeżdżą i wytykają jej nie wiadomo co. Ale może piszą to sami doskonali, bez wad, nieskazitelni, wizulanie perfekcyjni, wspaniali, jako osoby i niesamowici w ogóle we wszystkim... i przede wszystkim pewnie też lepsi aktorzy, ale jeszcze nieodkryci ;)

A wracając do niej, to szkoda i to naprawdę bardzo szkoda, że nie doszło do ekranizacji ostatniej części Niezgodnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones