Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Jak to Shannen reżyserowała Charmed? Przecież ona tylko tam grała,a tu pisz e, że wyreżyserowała!

P_Halliwell

Ja wiem tyle ze ostatni odcinek z jej udziałem wyreżyserowała.. Ale nie jestem pewna.. Bo kiedys mi brat mówił ale nie za bardzo pamietam :p Ale chyba tak :p

izka481

Wielkie dzięki :D Jestem troszkę spokojniejsza !

P_Halliwell

Nie ma za co.. Jestes spokojniejsza? A czemu?

izka481

Bo nie lubie być w niewiedzy szczególnie jeśli chodzi o Charme :-)

P_Halliwell

reżyserowała ileśtam odcinków ;) tak samo jak na openiingu jest napisane w dalszych sezonach, ze rose mcgowan i alyssa milano były producentkami;D

izka481

3 ostatnie (ze swoim udziałem) wyreżyserowała i była producentką :)

kingajkari

Nie pisz bzdur, patrz mój ostatni post!!!

Robik_3

To ty nie pisz,jak nie wiesz za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>

kingajkari

Shannen nie wyprodukowała żadnego odcinka "Charmed"! Polecam do poczytania stronę http://www.charmed.stopklatka.pl/odcinki/odcinki.htm

P_Halliwell

Shannen wyreżyserowała 3 odcinki "Charmed": ostatni odcinek 2 sezonu, 14 i ostatni odcinek 3 sezonu.

P_Halliwell

rose mcgowan nie byla producentka ;p producentka byla holly marie i alyssa dopiero od 5 sezonu a przez wszystki pierwsze trzy sezony jedna z glownych producentow byla shannen doherty i sporo odcinkow wyrezyserowala wiem bo czytalam wywiady pozdrawiam cieplo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones