Shunsuke Kikuchi

8,1
169 ocen muzyki
powrót do forum osoby Shunsuke Kikuchi

Shunsuke skomponował moim zdaniem zdaniem kapitalną muzyke do Dragona Balla, szzcegolnie podobala mi sie ta z serii GT! Świetny kompozytor!

Kuros

Zgadzam się. Genialna muzyka wprowadzająca w nastrój dotrzymywała Dragon Ball towarzystwa. Rewelacyjny kompozytor.

Kuros

Ooo tak, cała ścieżka dźwiękowa to majstersztyk. Podkład był idealnie skomponowany i zmontowany do sytuacji filmowych, pasował aż nadto idealnie. Mi osobiście chyba najbardziej w pamięci utkwił OST z Z'etki. No ale tak czy owak w każdej części zachwycał.

Kłaniam się bardzo nisko przed tym Panem, gdyż wykonał coś, co utkwiło mi i zapewne wielu w umyśle i ogólnych wspomnieniach na zawsze, i napewno jeszcze przez długie lata ludzie będą wspominać i nucić sobie podkład muzyczny choćby z walki Goku z Freezerem...ahhh

Kuros

Koleś jest moim mistrzem skomponował muzykę do 18 produkcji które widziałem w tym mojego ukochanego DB, Generała Daimosa i Magicznego świata Paula. Wychowałem się na tych produkcjach i jak pamiętam muzyka idealnie komponowała się z obrazem, stanowiły jedność – cos wspaniałego. To chyba najlepszy kompozytor do seriali anime swoich czasów i co najważniejsze jego muzyka mimo że już retro dalej zachwyca.

Kuros

http://www.youtube.com/watch?v=TeZkPrhsXts

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones