Sidney Lumet

Sidney Arthur Lumet

8,2
3 342 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Sidney Lumet

http://www.huffingtonpost.com/2011/04/09/sidney-lumet-dead_n_847014.html

foks

Ogromna strata dla całego świata filmowego. Niech spoczywa w pokoju. [*]

mongroid

Kolejna legenda odeszła. To już trzecia w ciągu miesiąca. Wybitny reżyser i kawałek historii kina. Oczywiście głównie za "Dwunastu gniewnych ludzi", ale inne filmy również są warte obejrzenia i zachwytu. A najgorsze jest to, że Filmweb chyba uznał, że Lumet nie był na tyle znaczącym reżyserem, aby nas o tym oficjalnie poinformować :/

foks

Odszedł Mój ulubiony reżyser ;( Niech spoczywa w pokoju. [*]

AdikWajb

Jeszcze dziś rano wszedłem na jego profil. To straszne, ilu w tym roku odchodzi wielkich artystów. "Dwunastu gniewnych ludzi" to jeden z moich ulubionych filmów, wielka strata. A w mediach zamiast tej informacji, tylko wałkują temat Smoleńska. Przykre...

foks

cholera, a właśnie dziś sobie obejrzałem 12 gniewnych a dopiero teraz się dowiedziałem :(

pumpernikiel_2

ja dokładnie tak samo - pół godziny temu skończyłem oglądać. Teraz wszedłem na Filmweba, by wystawić jedyną słuszną ocenę dla arcydzieła no i... Pan Lumet nie żyje, ehh.. ; (

foks

Odszedł na wieki jeden z najwybitniejszych reżyserów świata. Świeć Panie nad jego duszą. Współczuje krewnym i bliskim.
Jego dzieła: 12 gniewnych ludzi, serpico, sieć przejdą z pewnością do żelaznego kanonu filmografii światowej.
Dziękuje Sidney Lumetowi - mojemu ulubionemu reżyserowi - za wszystko co dla nas stworzył!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
foks

R.I.P Sidney

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones