Sophie Nélisse

8,0
2 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Nélisse

Gdy w styczniu obejrzałem Pana Lazhara, Sophie totalnie mnie zauroczyła swoją rolą, jak
wiadomo role dziecięce się bardziej docenia, szczególnie gdy grają lepiej niż ludzie po wielu
latach szkoły aktorskiej. Dziś obejrzałem zwiastun do Złodziejki książek, skojarzyłem twarz,
wchodzę na filmweb a tutaj ta sama osoba, tylko trochę starsza. Cieszy mnie to że mała dostała
rolę w kolejnym poważnym projekcie, zresztą trudno się dziwić gdy debiutuje się w filmie
nominowanym do Oscara. Myślę że niedługo upomni się o nią Hollywood i już jako nastolatka,
mając 14-15 lat zagra w jakimś głośniejszym filmie, w sumie jakby nie patrzeć Złodziejka Książek
już jest takim filmem, w końcu to nie byle co zagrać u boku Geoffrey'a Rusha.

Blazej_Bernat

Śliczna jest i do tego potrafi grać.

hr_dooku

Właśnie żem obejrzał The Book Thief - niezaprzeczalnie zdolna.

hr_dooku

Mnie też zauroczyła swoją rolą. Trudno powiedzieć dlaczego. Patrząc na jej zdjęcia wygląda przeciętnie. Ot, taka dosyć ładna gimnazjalistka. Ale na pewno będę śledził jej dalszy rozwój kariery. Myślę, że ma szanse zostać świetną aktorką.

Blazej_Bernat

Pozostaje mi się tylko podpisać. Całkowicie zauroczyła mnie w "Złodziejce książek". Wyrośnie na przepiękną kobietę.

eveline_v

ona już jest prześliczna, oglądałam wczoraj złodziejkę książek(byłam świeżo po książce, ale o dziwo film mnie nie rozczarował), po prostu nie mogłam od niej oczu oderwać.. bardzo charyzmatyczna, ma coś w sobie.. za kilka lat to już w ogóle zrobi furorę^^

eveline_v

Urzekła i mnie :)

nawrzosowisku

ten wątek nabiera charaktery pedofilskiego, ale ..... i ja muszę przyznać, że wyrośnie z niej piękna kobieta :P

Blazej_Bernat

Rzeczywiscie, bardzo piekna dziewczynka, jeszcze kilka lat i bedzie boginiaą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones