Sophie TurnerIV

Sophie Belinda Turner

7,3
18 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Turner

Ciągle jest, że gra irytującą postać (Sansę Stark). Po pierwsze: strona dotyczy AKTORKI, nie
postaci Sansy a po drugie (nie jestem ogromną fanką Sansy) ale dla mnie jest ciekawą postacią.
Może jest damą czy coś, i tak dużo przeszła i szczerze lubię oglądać "jej perspektywę".
Poza tym wszyscy czepiają się chłopaka, który gra Joffreya: on się spisuje doskonale. Nienawidzę
na niego patrzeć, jednak właśnie dzięki temu widać, jak dobrze odgrywa swoją rolę.

Derry_Holmes

Zdecydowanie się zgadzam, w ogóle jak nie lubię takich seriali to muszę przyznać, ze z powodu naprawdę kapitalnego aktorstwa oglądam go z wielką przyjemnością. Moim zdaniem zarówno postać Sansy jak i innych osób jest świetna. Ja ją właśnie taką widzę: sztywną, łatwą do zmanipulowania, naiwną i niezdecydowaną, a aktorka b. dobrze sobie właśnie z takim wcieleniem radzi.

Derry_Holmes

Dobrze sobie radzi. Oglądałam jakieś tak wywiady z nią i ona jest zupełnie inna niż Sansa. To pokazuje że umie grać.

Claudia_9513

ładna i świetnie gra nie wiem po co sie przejmujecie opiniami matołów to jak walczyć z wiatrakami

Derry_Holmes

Ja nie jestem wielbicielką postaci Sansy ale trzeba przyznać, ze rola zagrana świetnie dlatego nie rozumiem tych słów nienawiści w kierunku Sophie. Jestem ciekawa jej roli w X-Menach a jeszcze bardziej zainteresował mnie projekt Mary Shelley's Monster o którym na razie nic nie wiadomo ale mam nadzieje, że powstanie.

Derry_Holmes

Dokładnie! Jako, że czytałam książki powiem, że rola Sansy jest moim zdaniem jedną z najlepiej odwzorowanych!

Derry_Holmes

Jak dla mnie jest spoko, a szczególnie od chwili, gdy zastąpiła w obowiązkach swojego brata Jona, Króla Północy (sezon 7, odcinek 2). W sezonach 7 i 8 jest świetna, jako Sansa Stark. Takie moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones