Stephen LangI

7,7
14 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Lang

Obejrzałem w sumie pięć filmów z panem Langiem: "Generałowie", "Wrogowie publiczni", "Avatar", "Conan Barbarzyńca" i jeden, obyczajowy którego tytułu nie pamiętam. O produkcji 2 i 3 pisać nie będę gdyż świetnie zostały skomentowany już wcześniej przez innych użytkowników. Natomiast ostatnią pominę gdyż pamiętam ją jak przez mgłę. w "Generałach", którzy momentami ciągną się niemiłosiernie tak właściwie to on ratował sytuację; stąd tak moja wysoka ocena dla tej produkcji. Jego rola wzruszyła mnie do tego stopnia, że gdy gen. Jackson umierał uroniłem łezkę co mi się często nie zdarza. Z "Conanem" jest podobnie, dużo akcji, kobiece wdzięki ;) i Lang ratujący sytuację. W/g mnie najlepsza rola w tym filmie. Ocena 10/10 może trochę zawyżona z powodu bojkotu tego aktora po "Avatarze" ale w moim odczuciu należy mu się solidne 9/10 i miejsce w ulubionych. Szkoda, że Holywood nie odkryło go wcześniej.

tomg07

Wcześniej tzn. kiedy? :) Pamiętam go jeszcze z filmu "W Morzu Ognia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones